další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jaký umělý trávník ke krbu?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trávníky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Miljann
Anonymní

PříspěvekZaslal: po 16. 1. 2006, 20:42    Předmět: Jaký umělý trávník ke krbu? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dobrý den. Bydlím v příměstské části Prahy v rodiném domku s malou zahrádkou. Líbilo by se mi kdybych měl část trávníku vedle krbu a posezení umělý. Máte s tím někdo zkušenosti ? popř. Jaký by jste doporučili ?

//germi123 - editoval jsem název treadu
Návrat nahoru
Pickuper
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 17. 1. 2006, 11:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To by neměl být problém, já osobně bych zkusil umělý trávník od firmy http://www.sport-technik.cz/ nabízí celou řadu typů, já bych se osobně přikládněl k variantě LANO což je umělý trávník se vsypem křemičitého písku.Dobře to vypadá,je to propustné a vydrží i zatížení. Wink
_________________
...a Prorok Muhammad děl: "Dobrá, tato bitva je vyhraná. To však byl pouze malý džihád, nyní začíná velký džihád."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin H.
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 17. 1. 2006, 11:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mám dotaz, nevypadá takový trávník příliš synteticky a uměle??? A u krbu nemůže dojít k vzplanutí takového materiálu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anonymní


PříspěvekZaslal: út 17. 1. 2006, 15:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
no jako rostlý trávník to teda úplně nevypadá......... Mr. Green Co se hořlavosti týče netuším (spíš než hořet se bude asi škvařit,ale to je jen můj názor),ale ještě jsem neviděl krb (ať už vnitřní či vnější) před kterým by nebyl prostor z nějakého nehořlavého materiálu (obykle dlažba)......tudíž v kombinaci s rozumným palivem,by neměl být problém....... Cool
Návrat nahoru
Lumpo
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 17. 1. 2006, 18:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Martin H. napsal:
Mám dotaz, nevypadá takový trávník příliš synteticky a uměle??? A u krbu nemůže dojít k vzplanutí takového materiálu?


vypadá celkem good, ale věř tomu, že to vždycky poznáš, že je to umělý... Nevýhodou toho křemičitého písku je to, že se o to musíš starat... zametat, aby to vypadalo... Rolling Eyes

_________________
Škoda Felicia Kombi LXi Silver... + čip + NOX...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Michael52
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 25. 4. 2006, 12:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mám umělý trávník na dřevěným balkónu, pod ním IPA 2 vrstvy.protože je perforovaný, voda se v něm nedrží a zatím je OK. Jasně je vidět že je to umělotina, ale nevypadá to špatně.
_________________
1. GPS -Trimble GeoXT
2. GPS - hx4700+4GB SD+6MB CF+GPS BT i-Tec BT 339
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tommy:-)
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 23. 5. 2006, 1:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
no někdy ani nic jinýho nezbývá, když máte doma minimálně jednoho pubertálního labradora Smile)
_________________
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ziege
Anonymní

PříspěvekZaslal: út 23. 5. 2006, 6:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A prosím chci se zeptat na kolik by mě vyšel ten trávník tak 2x2m?diky
Návrat nahoru
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trávníky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group