další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Co s drátovci ve skleníku?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Stavby v zahradě  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní


PříspěvekZaslal: st 3. 5. 2006, 1:11    Předmět: Co s drátovci ve skleníku? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mám ve skleníku nějakého škůdce, zřejmě drátovce. Poraďte mi prosím, jak ho zlikvidovat. Děkuji za rychlou odpověď.
Návrat nahoru
Martin H.
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 4. 5. 2006, 11:11    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Drátovci jsou larvy brouků kovaříků, většinou působí značné lokální škody. Musíte zjistit, zda jsou to opravdu drátovci, tedy drobné, tuhé, hnědě lesklé larvy, vykousávají podzemní části rostlin.

Biologická ochrana: lze sehnat parazitické hlístice, které drátovce zlikvidují.

Chemická ochrana: dezinfekce půdy se provádí Basudinem nebo Dursbanem 10 G. Jsou to ale dost jedovaté látky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
ma.krtek
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 25. 9. 2006, 23:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já bych zkusila na podzim dusíkaté vápno. Slouží k desinfekci půdy . Mimo jiné účinky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Stavby v zahradě  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group