další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Černé skvrny na ořešáku
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Peckoviny  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nicnevim1
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 21. 8. 2006, 15:26    Předmět: Černé skvrny na ořešáku Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Máme asi 10letý krásný ořesák,který jsme sázeli z ořechu, už rodí asi 4-5 rok, předloni se poprvé na listech i plodech dělali černé skvrny, letos také, ale né tak hodně jako předloni. Můžete poradit o co jde? Mělo to více ořešáků, stěžovali se i známý. Děkuji.
_________________
nicnevim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype
peroxid
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 21. 8. 2006, 22:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ak myslis orech-uz si nepametam ako sa to vola ale maju to aj gastany.ja to mam na orechu tiez a idem ho vyrezat uz sa mi na nom objavuje mach,je ho skoda ma l dobre orech a velke je stary asi 20 rokov mozno aj viac
_________________
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Dagmar C.
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 26. 9. 2006, 10:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Skvrny na ořešáku jsou houbová choroba a jmenuje se to antraknóza ořešáku a podle výrobce postřiků Agrobio Opava (www.agrobio.cz, dále na "poradna" ) se má stříkat Kuprikolem 50. Mám to na starším ořešáku taky, ale nepodařilo se mi to vymýtit.
Zdravím Dagmar C.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Peckoviny  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group