další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Ukažte svá osazená zákoutí na zahradě
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Jehličnany - konifery  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 13. 10. 2006, 18:14    Předmět: Ukažte svá osazená zákoutí na zahradě Odpovědět na téma Odpovědět s citací
...sháním inspiraci, thůje , dřeviny a podobně.... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá 5. 1. 2007, 18:49    Předmět: Představa Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ukázala bych alespoň představy, letos budu zakládat ... ale neumím vkládat obrázky Embarassed , návod je na mě dost složitý. Měla bych spoustu otázek ... ale chce to ty fotky.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá 5. 1. 2007, 20:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To by se docela hodilo.
http://www.imageshack.us/
na těchto stránkách kliknout na procházet a ve svém počítači vybrat obrázek, potom zaškrtout na výše uvedených stránkách resize image? a zvolit velikost a kliknout na host it- zobrazí se obrázek na uvedených stránkách. Potom okopírovat odkaz vlevo od nápisu Thumbnail for forums (1) a vložit tady do textového pole. To je všechno.
Omlouvám se všen, kdo toto mé snažení čte, ale v tomto směru jsem poučený tatar, když tak mě raději opravte, ať tady neplácám bludy. Razz
Návrat nahoru
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 5. 1. 2007, 20:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Anonymous napsal:
To by se docela hodilo.
http://www.imageshack.us/
na těchto stránkách kliknout na procházet a ve svém počítači vybrat obrázek, potom zaškrtout na výše uvedených stránkách resize image? a zvolit velikost a kliknout na host it- zobrazí se obrázek na uvedených stránkách. Potom okopírovat odkaz vlevo od nápisu Thumbnail for forums (1) a vložit tady do textového pole. To je všechno.
Omlouvám se všen, kdo toto mé snažení čte, ale v tomto směru jsem poučený tatar, když tak mě raději opravte, ať tady neplácám bludy. Razz


To jsem psala já. Pardon

_________________
Raději kapku štěstí než bečku rumu. Diogenes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Jehličnany - konifery  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group