další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
jak zneškodnit svačec
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Choroby, plevele a škůdci  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
s.shark
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 14. 1. 2007, 20:40    Předmět: jak zneškodnit svačec Odpovědět na téma Odpovědět s citací
[ Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krtenek
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 14. 1. 2007, 20:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Svlačec? Svačec teda taky existuje, takže jak to myslíš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
s.shark
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 14. 1. 2007, 20:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
myslím to úplně normálně.ale nejsem jsi zcela jist jestli se takhle Laughing Laughing Laughing píše jinak se u nás taky normálně říká svlačec Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s.shark
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 14. 1. 2007, 20:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Raději poraď co sním
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s.shark
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 14. 1. 2007, 21:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak nejsem zas tak blbej svačec se tak prostě píše jen jsem měl napsat svačec rolní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s.shark
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 14. 1. 2007, 21:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
no prostě mi někdo prosím poraďte jak na svačec rolní.Zkoušel jsem chemii ale neůspěšně.A ke všemu čím víc ho přetrháte tím více ho roste
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Choroby, plevele a škůdci  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group