další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jak si vypěstuji lilek ze semínka?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Humunkulus
Anonymní

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 18:19    Předmět: Jak si vypěstuji lilek ze semínka? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Rád bych si vypěstil lilek ze semínka. Někde jsem čet že se seje už teďkonc v lednu. Je to pravda?
Návrat nahoru
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne 8. 1. 2006, 12:24    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
U lilku se s výsevem začíná v dubnu a s výsadbou v až května, pozor lilek vyžaduje docela telpé podmínky s humozní a písčitohlinitou půdou.
Jinak pro předpěstování sadby se vysévá v polovině března a na záhon vysazujeme v půlce května. Sklízíme, když je plod plně vybarvený, ale stále pevný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Pěstitel
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 8. 1. 2006, 12:51    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
germi123 napsal:
U lilku se s výsevem začíná v dubnu a s výsadbou v až května, pozor lilek vyžaduje docela telpé podmínky s humozní a písčitohlinitou půdou.
Jinak pro předpěstování sadby se vysévá v polovině března a na záhon vysazujeme v půlce května. Sklízíme, když je plod plně vybarvený, ale stále pevný.


Děkuji, já bydlím na břeclavsku, takže s podmínkami nemám problém. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 28. 2. 2007, 15:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Lilek ze semínek krásně vyroste. Po jeho výsadbě ale doporučuji pravidelnou kontrolu. Mám neblahou zkušenost s mšicemi. Náramně jim chutnal. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 6. 5. 2007, 20:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mně se lilek moc nedaří, a to už bylo pár pokusů. Ani venku (tam chápu, že je mu občas zima) ale ani ve skleníku neudělal moc velké plody a byly jen tři. Asi opravdu nemá rád výkyvy teplot ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group