další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
česko - slovenský zahradní slovník
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petra Nachtmanová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 15. 4. 2007, 19:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já znám slovensky akorát ten orgován - šeřík a to už tady je napsáno:) slovenština je pěkná!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 15. 4. 2007, 20:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
mateřídouška - materina dúška
přeslička - praslička
divizna - divozel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 14. 5. 2007, 21:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
KOCÚRNIK OBYČAJNÝ -šanta kočičí .:
Nátržnica močiarna - zábělník bahenní
Dráč obyčajný -dřišťál obecný
Baza chabzda -chebdí
Stejně je ta českoslovenština krásný a milý jazyk!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 14. 5. 2007, 21:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Stanislave, napsal jste krásná slovíčka do slovníku! Určitě jste to myslel pochvalně a dobře - že je slovenština krásný a milý jazyk, v tom máte pravdu! Některé výrazy jsou snad i výstižnější než české, ale mám jednu výhradu:
přece žádný jazyk jako českoslovenština neexistuje Rolling Eyes Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 15. 5. 2007, 13:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Razz Omouvám se já se narodil a do školy ještě chodil co by občan velkého Československa i když národností jsem samozřejmě čech z kraje Erbena a Raise. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 15. 5. 2007, 20:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Škoda, že není víc příležitostí k poslechu slovenštiny!
Děti skoro nerozumí slovům, která se nám ještě zdají samozřejmá, číst ve slovenštině asi také nebudou, když nečtou moc ani v češtině...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group