další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Drtič větví se šnekovým podavačem
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Nářadí a pomůcky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Caster
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 22. 4. 2007, 1:54    Předmět: Drtič větví se šnekovým podavačem Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Uvítám tip na dobrý drtič větví se šnekovým podavačem. Jsou na trhu, mimo drtičů Bosch (drahé a dle mého názoru se špatným přístupem k plnícímu otvoru), také podobné výrobky jiných firem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 23. 4. 2007, 6:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Drtič mám asi 8-9 let. V té době toho u nás na trhu moc nebylo. Značka Einhell šnekový podavač nemá, drtí větve do 2cm. Za dobu, co ho máme, jsme už 2x brousili nože a poslední 4 roky jsme se zbavili velkých stromů na zahradě, tak že teď drtíme větve max. do 1cm, tak že vyhovuje.
Pokud uvažujete o drcení silných větví, dle mého názoru, chtělo by to připlatit a koupit něco výkonějšího.

_________________
Raději kapku štěstí než bečku rumu. Diogenes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caster
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 23. 4. 2007, 8:05    Předmět: Re: Drtič větví se šnekovým podavačem Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Červík napsal:
Pokud uvažujete o drcení silných větví, dle mého názoru, chtělo by to připlatit a koupit něco výkonějšího.

Děkuji za tip. Jde mi spíše o menší větve. Jednou jsem si půjčil klasický drtič větví (bez šnekového podavače). Větve odskakovaly od nože a měl jsem dost práce je do něj pomocí štouchátka nacpat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kateřina Tomášová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 30. 4. 2007, 12:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tři roky máme drtič s noži od firmy Al-ko. Nože jme měnili jednou, ale rozhodně bych dnes volila jiný typ. Šnekový nebo frézovací. Tvrdé větve například od meruňek nože totálně ztupily. Nože se hodí spíše na větvičky z keřů a na čerstvé dřevo, listí apod. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
standys
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 9. 5. 2007, 10:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No já mám od Bosch šnekový drtič už 4 sezonu a nemohu si stěžovat. Rozhodně se vyplatí si připlatit za kvalitu. Spapá mi v pohodě 3,5cm větve jako prd a hlavně vydrží. Kvalitní plasty jsou mnohem lepší, než přímo nějaký opravdu hobby drtič, kde se po letech začne plast lámat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 9. 5. 2007, 12:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A co zkusit uvažovat o Vari drtičem,je to už řekl by jsem poloprofesionál,a pokud máte vary nebo teru tak další možnost využití.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
standys
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 10. 5. 2007, 22:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No koukal jsem na na tento drtič už dříve a přijde mi jako od společnosti SHARK, akorát že bez elektromotoru. Nevím jestli je nožový, nebo se šnekovým podavačem. Pokud není se šnekem, osobně bych do něj nešel. Měli jsme nožový a po drcení jsem necítil ruce, jak to s nimi mlátilo,když jsem tam cpal větve. Přece jenom šnekový je lepší, než si sáhnete pro další větvičku, ta první už je skoro nadrcená...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
Alokan
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 6. 6. 2007, 14:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Šnekový drtič není daleko tak dobrý jako drtič s frézou,Ty vyrábí BOSCH,GARDENA,ALKO,ATIKA,EINHELL a jiní. Nejlevnější je Einhell,ale ten bych nechtěl ani zadarmo,Gardena a Alko stojí kolem 10000,- Bosch 14000,- Atika kolem 6000,- Rozhodně bych si připlatil a koupil bych jeden s těchto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Nářadí a pomůcky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group