další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jaké elektrické nůžky se hodí na živý plot?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Nářadí a pomůcky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slunečnice
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 8. 3. 2006, 10:55    Předmět: Jaké elektrické nůžky se hodí na živý plot? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dobrý den, do teď jsem používala vždy nůžky mechanické, ale slyšela jsme i o nůžkách na el. pohon. Máte s nimi někdo zkušenosti ? Ráda bych si je pro letošek pořídila, ale nevím jaké. Můj plot tvoří především túje . Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malkovich
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 11. 3. 2006, 19:56    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mám tři roky nůžky z Moundfieldu - 50cm lišta.Stříhám převážně túje,
buxus,jalovce.Mám doma asi třicet metrů živého plotu a tak dvakrát za rok ho stříhám.Nůžky stály asi 3000,-Kč.Neměl jsem s nimi jediný problém,pouze jednou broušený nůž.Doporučuji pravidelně při stříhání opatrně namazat pohyblivé části nože. Přestřihnou až 2cm silnou větev. Wink

_________________
AMD Athlon 64 3000+, Arctic Freezer 64Pro,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,GeForce 7600GT Silent Pipe II,Case Gigabyte AURORA, 2x512MB DDR400 ,HDDSeagate 80 +120GB ,LCD FSP19-2,,Logitech Z-2300, DVD±R LG ,zdroj Fortron 400W ,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draco
Anonymní

PříspěvekZaslal: út 25. 4. 2006, 12:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Poprvé jsem v neděli zkoušel akumulátorové Bosh a senzace. Žádnej drát a 1 akumulátor má výdrž déle než 3/4 hodiny. V dodávce jsou 2. Lišta 52 cm. Stojí to cca 3700Kč.
Dříve jsem měl plotostřih normální se šňůrou a podařilo se mi přefiknout ji, ani jsem o tom nevěděl. kolena se mi klepala až potom.
Návrat nahoru
Alokan
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 6. 6. 2007, 14:51    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
doporučuji Bosh AHS 4-16 jsou za 1990,- myslím si že jsou perfektní co se týká poměru cena/kvalita/výkon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Nářadí a pomůcky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group