další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jak pěstovat čemeřice?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trvalky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laďka
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 5. 1. 2006, 16:31    Předmět: Jak pěstovat čemeřice? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pěstuji bíle kvetoucí čemeřice, ale zajímám se i o jiné druhy. Máte někdo s jejich pěstováním zkušenosti?

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu
Návrat nahoru
*****
Anonymní

PříspěvekZaslal: út 10. 1. 2006, 10:45    Předmět: Re: Jak pěstovat čemeřice? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Laďka napsal:
Pěstuji bíle kvetoucí čemeřice, ale zajímám se i o jiné druhy. Máte někdo s jejich pěstováním zkušenosti?

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu


Mám jich na zahradě několik druhů,ale kromě jarního sestřihu se o ně nijak zvlášť nestarám.
Návrat nahoru
Pickuper
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 13. 1. 2006, 23:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Laďka: Miluju Čemeřice! Wink Možná zejména proto,že je to nejranější trvalka.Pěstování není vůbec složitý.Stačí se držet elementárních zásad.Čemeřice rostou poněkud pomalu ale zato na
záhonu vydrží řadu let. Vyhovuje jim trochu zastíněné stanoviště s propustnou, kyprou, těžší, hlubokou půdou s obsahem vápna. Snesou i sucho, pokud netrvá příliš dlouho. Snadno se rozmnožují dělením mohutnějších trsů (po odkvětu) nebo semeny, která se vysévají hned po dozrání. Very Happy

_________________
...a Prorok Muhammad děl: "Dobrá, tato bitva je vyhraná. To však byl pouze malý džihád, nyní začíná velký džihád."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trvalky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group