další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jaký je váš podzim?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 23. 10. 2007, 21:09    Předmět: Jaký je váš podzim? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ze všech stran slyším, jak na každého padají chmury z nevlídného podzimního počasí. Krátký den, mlhy, sychravo - najde se něco, co by nám dodalo v takové dny trochu optimismu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 24. 10. 2007, 16:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Musím přiznat, že ačkoli jsem se v tomto období narodila, mám daleko raději jaro a léto. Nicméně tento rok je jaksi výjimečný a podzim mě těší - déšť, sychravo, tma - všechno mě baví. Very Happy
Čím to je, to netuším - možná že k mé dobré náladě přispívají krásně kvetoucí chryzantémy přede dveřmi do domu, které jsem si vypěstovala. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irena Forejtová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 24. 10. 2007, 19:47    Předmět: Jaký je váš podzim? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Na koho by nepadal splín, když je před námi zima. Obvykle ne ta hezká, ladovská, ale protivná, ucouraná a mnohdy špinavá. Ať si každý říká co chce, zimní období má také svoje kouzlo. Když se nám venku nelbí je aspoň čas si něco pěkného přečíst. Chce to jen doma vytvořit příjemnou atmosféru, zapálit pěknou svíčku a sáhnout o literatuře o kytičkách. Kdo si nové knihy nechce nebo nemůže kupovat (jsou přece jen dost drahé), může navštívit blízkou knihovnu. Roční poplatek nikoho nezruinuje a vždycky se tam najde něco zajímavého. Občas narazím na dobrý nápad, který se dá realizovat až na jaře a tak je na co se těšit. Třeba letos se mi ve skleníku nevyvedly papriky. Počtení o rajčatech mně přivedlo na nápad dát je příští rok ven, do pytlů, stejně jako se pěstují rajčata. Dobré ne? Tak proč si přidělávat starosti s počasím když jaro stejně zase přijde. Rok co rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Škarková
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 28. 10. 2007, 22:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Podzim je pro mě období uklízení zahrady a zazimovávání květin, takže takové celkově usínací období. Energie mizí neznámo kam a občas se dostaví podzimní chmury. Tak se jdu projít s dětmi do lesa, kde listy září nádhernými barvami. Procházka barevnými listy je jako balzám na bolavou a unavenou duši, do které vstoupí klid a pohoda. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group