další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Nevíte rostlinu?Nové foto
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
madeleine
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 21. 9. 2007, 12:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
aha, no dobre, som teraz odsekla z nej kusok a vyhana korienky, tak idem hladat sposob ako ju dopestovat az ku kvietkom...
_________________
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ Skype
scratchy27
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 6. 11. 2007, 22:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dobrý večer, chtěl bych vás požádat o pomoc při identifikaci níže zobrazené rostlinky. Kupoval jsem jí s tím, že se jedná o "jakýsi" druh eukalyptu (po kterém i nádherně vonní). Nicméně po neúspěšném prohledávání internetu se obracím s žádostí o pomoc na vás Very Happy




Moc děkuji za každou radu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
landart.czech
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 7. 11. 2007, 17:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Podle obrázku má rostlinka do eukalyptu daleko. Spíš to vidím na něco z čeledi hluchavkovitých jako je molice - Plectranthus anebo "pokojová kopřiva" - Coleus. Josef.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
scratchy27
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 7. 11. 2007, 21:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Díky za odpověď, také se mi to zdálo divné, hlavně mě zaráží ta nádherná "eukalyptová" vůně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group