další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jak jste spokojeni při nákupu rostlin zásilkovou formou ?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak jste spokojeni při nákupu rostlin zásilkovou formou ?
Velmi spokojen/a
10%
 10%  [ 2 ]
Spokojen/a
42%
 42%  [ 8 ]
Nespokojen/a
26%
 26%  [ 5 ]
Velmi nespokojen/a
0%
 0%  [ 0 ]
Nevyužívám tuto formu nákupu.
21%
 21%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 19

Autor Zpráva
vyslouzil
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 6. 11. 2007, 21:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nejlepší stránku (a vlastněi sortiment) má Kubelka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 6. 11. 2007, 21:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kde najdu Kubelku, když ho neznám? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Škarková
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 6. 11. 2007, 22:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zkuste www.zahradnictvi-kubelka.cz , tedy za předpokladu, že je to ten stejný pan Kubelka Very Happy . Osobně, bych se připojila k zákazníkům www.krakonosovozahradnictvi.cz , s nimi mám velkou zkušenost. Rostliny vždy dorazily včas, dobře zabalené, pěkně vzrostlé a za rozumnou cenu. Jen citrus mi moc nejde, ale u něj jsem si jista, že chybu musím hledat u sebe a ne v zahradnictví. Už, druhým rokem mi stagnuje a ne a ne mrška povyrůst Confused . Každou dobrou radu uvítám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaromir.malich
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 11. 11. 2007, 19:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Před třemi léty si matka zakoupila v zásilkovémm obchodě Bakker Holland rostliny hortenzie. Sice zpočátku nevypadaly nic moc, ale už prvním rokem měly svěže zelené listy, krásně rostly a ještě nádherně začaly kvést.
Celková spokojenost

_________________
Spolupracovník www.abecedazahrady.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 11. 11. 2007, 23:01    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Rostliny nabízí firma Bakker pěkné, i zásilky dobře zabalené a ošetřené, bohužel ceny jsou podle mého názoru dost nadsazené. Je pravda, že platíme všechny náklady spojené s pěstováním a dopravou z ciziny k nám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irena Forejtová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 13. 11. 2007, 1:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já nevím jak kdo, ale pokud mám možnost se projít mezi živými rostlinami a vybrat si tu nejhezčí, nejlépe rostlou a zkontrolovat jestli není napadená chorobou či škůdcem, je to lepší než krásné obrázky. Kromě toho je to báječná relaxace a inspirace. Vždycky najdu něco, co mně zaujme a tudíž koupím i něco navíc. Jezdím pro sazenice a semena do Kbel v Praze, kde je zahradnictví Lesů. Báječný výběr, ceny přiměřné, klid na výběr a když potřebuji radu, kde co najít, dostanu ji. Vždycky jsem tam byla spokojená a všechno se ujalo. Kdo má možnost, může vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaromir.malich
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 13. 11. 2007, 13:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
J epravda že osobní odběr je nejlepší. A Bakker má ceny nadsazené, to platí také. Celkově řečeno, nejlepší je přijet a vybrat si přesně podle svých představ
_________________
Spolupracovník www.abecedazahrady.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group