další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Technika a nářadí
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Nářadí a pomůcky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jaromir.malich
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 9. 12. 2007, 11:26    Předmět: Technika a nářadí Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Vážení čtenáři,

jako redaktora sekce zahradní technika a nářadí by mě zajímalo, jaké články z této oblasti byste si rádi přečetli. Každý nápad uvítám.

_________________
Spolupracovník www.abecedazahrady.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 11. 12. 2007, 1:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mně byste udělal radost článkem o postřikovačích, hlavně zádových. Bylo by fajn, kdyby se vám povedlo objevit nějaký, ke kterému by se daly přikoupit nástavce, aby člověk dosáhl ze země do koruny nižších stromů a nemusel tahat ještě žebřík. K tomu nějaké přídavné trysky (na postřik herbicidy) - šlo by to? Díky Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 12. 12. 2007, 10:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To já dám také tip,i bylo by dobré se pokusit najít drtiče větví a zahradního odpadu.Ale jsem možná náročný nikoli zahrádkářské elektrické ale mobilní motorové kdysi jej dělali vMepolu v Libicích pro Vary,ale existují i jiné vhodné pro použití buď samostatně s vlastním motorem nebo frézou malotraktorem?Dokáži si je sice najít na netu ale může to být i vhodný námět pro diskusi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 12. 12. 2007, 11:01    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A ještě jeden típek který mi chybí. Nebylo by možné v tomto zimním období pokusit se o charakteristiku zahradních traktůrků na našem trhu s porovnáním.A za sebe se přimlouvám rozšířit to o malotraktory,tedy o techniku která neumí jenom sekat trávu ale i něco více a je vhodná i pro zahradnictví,vinařství,ovocnářství.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaromir.malich
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 12. 12. 2007, 12:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Článek o malotraktorech už vyšel v červenci. Ale námět na zahradní traktůrky je docela zajímavý, je to jedna z oblastí, které jsme tu ještě neměli.
Přání čtenářů beru na vědomí a budu se snažit vám všem udělat radost.

_________________
Spolupracovník www.abecedazahrady.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Nářadí a pomůcky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group