další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Zahradní architekt - Brno a okolí
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Typy zahrad a architektura  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ewelin32
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 3. 10. 2007, 14:20    Předmět: Zahradní architekt - Brno a okolí Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli někdo neznáte nějakého šikovného zahradního architekta v Brně nebo na jih od Brna. Potřebujeme udělat projekt na okrasnou část zahrady (cca 500 m2). Nemám moc představu kolik takový projekt stojí a jak to vlastně celé probíhá (co všechno potřebuje ode mně vědět, jestli mu stačí jedna návštěva, jak dlouho trvá, než projekt vypracuje atd.). Myslela jsem, že si zahradu udělám sama, ale tak dlouho vybírám a přebírám a nemůžu se rozhodnout, takže to asi svěřím radši nějakému odborníkovi. Díky za tipy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 4. 10. 2007, 20:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zkuste Firmy.cz - Návrhy a realizace zahrad (Jihomoravský kraj), kde je dost firem zabývajících se návrhy a realizací zahrad. Máte možnost se s nimi spojit na e-mailové adrese, která je u každé firmy uvedena, a určitě vám rádi odpoví na vaše dotazy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewelin32
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 5. 10. 2007, 11:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já jsem spíš myslela, jestli byste mi někdo mohl dát doporučení, protože máte s architektem dobré zkušenosti a udělal vám dobrý projekt. Bojím se, že když si najdu na internetu neznámu firmu, tak nevím, co od ní čekat a nerada bych, aby pak docházelo k nějakým nedorozuměním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 5. 10. 2007, 17:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mám zkušenost s prací Ing. Dany Münsterové, s níž jsem byla spokojena. Dodala nám několik návrhů k úpravě zahradního prostranství kolem bazénu. Korektní přístup, nad návrhy jsme se pobavily, rozhodly se pro jedno řešení. Potom jsem je použila jako inspiraci, ne vše jsem udělala podle návrhu, ten byl spíš takovou kostrou. Mohu doporučit.
Tato paní je z Blanska, webové stránky: http://sweb.cz/zahradni.architektura/index.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 16. 12. 2007, 21:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Je těžké někoho doporučovat,i v tomto případě!Vždy se jedná o domluvě mezi oběma stranama.Návrh by měl vycházet z předestav obou stran,přičemž firma by měla nabídnout návrh realizace ve více variantách,a některé zahradní firmy dodávají i náhled jak taková zahradní úprava bude vypadat teoreticky po 5-10-20 letech.Proto mají jak paní Dvořáková tak i Fidych pravdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Typy zahrad a architektura  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group