další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Plánujete pěstování zeleninové zvláštnosti?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 1:01    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to nám by snad vydržely taky, jenže poslední jsme spořádali těsně před vánoci - byl z ní zapečený nákyp se sýrem a jen se po ní zaprášilo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 1:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Hm, to zní dobře - můžu poprosit o recept?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 2:09    Předmět: Recept Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Oloupaná cuketa se nahrubo nastrouhá, hodně se vymačká přebytečná šťáva. Přidají se dvě celá vejce, 2 lžíce solamylu a strouhanka tolik, aby směs byla asi jak mletá sekaná před pečením. Může být i navlhčená houska, žemle, rohlík - co je po ruce, ale spíš sušší, aby se směs nerozbředla. Cibule a česnek podle chuti, sůl a pepř, může se zamíchat i na nudličky nakrájená paprika. Kdo má rád, může přidat nadrobno nakrájenou uzeninu.
Nechat směs chvíli odležet, aby se provlhčila strouhanka, majoránka být nemusí, ale může (s paprikou moc dohromady nejde).
Pekáček vymazat, vysypat strouhankou, a píct v troubě asi na 180 stupňů bez pokličky. Nakonec se posype strouhaným sýrem (nebo poklade plátkovým). S bramborami , nebo samotné, chutná to na oba způsoby. Co se nesní, za studena nemá chybu.
Z počátku se mi stávalo, že byl nákyp poměrně řídký, ale ani to nevadilo. Peče se asi třičtvrtě hodiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 12:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
bosto2 napsal:
Hlavně nezkoušejte lagenárii (indická okurka). Ta mě zarostla celou zahradu Shocked ,jíst se to nedalo ani zavařené jako okurky.Ale úrodná byla ,2 rostliny měly přes metrák plodů. Vono většinou když je to k ničemu tak to pěkně plodí. Confused


To máte pravdu. Mr. Green
Jakou odrůdu jste pěstoval? U nás jsou nejrozšířenější asi ony dlouhé, úzké plody, ale mě by zajímala odrůda 'Birdhouse bottle' - v zemích Jižní Ameriky se nechává vyschnout a dělají se z ní tradiční nádobky na popíjení maté - typická kalabasa.
Jestlipak to někdo u nás nezkoušel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 12:54    Předmět: Co mě láká Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Přiznávám, u zeleniny zatím váhám - z nabídky firmy Semo mě zatím zaujala nejvíc prý pro Středoevropany přijatelně pálivá Very Happy paprika 'Jalahot F1' a taky pálivý nářez 'Habanero' - do jídel se musí dát opravdu jen trošička.
No a potom vigna čínská, odrůda 'Metro' - představa téměř metrových lusků (používají se jako fazolky) se mi líbí. Very Happy

Ale nejvíc se těším na pěstování bylinek, konkrétně stévie - vypadá, že zimu zatím v pořádku zvládá, tak bych si ji ráda namnožila a začala ji užívat ve velkém. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 20:47    Předmět: Hamík Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Vloni jsme dostali pár semen papriky 'Hamík', ta mně docela nadchla: chutná dobře, nepálí, má krásnou oranžovou barvu a plodů hodně, i když drobnějších.
Asi ji všichni znáte, pro mně to byl objev a letos jich pár zase vysadím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 21:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ano, je skutečně výborná, pro svou jemnou chuť se doporučuje i pro děti. Ale zas tak známá nebude, mám pocit, že to byla loňská či předloňská novinka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 23:50    Předmět: Lusky Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Vaše zmínka o metrovém lusku mi připomněla, že se člověk nemá moc těšit před sklizní a hlavně zpracováním.
Atraktivní fialové lusky fazolí (bohužel jméno nevím) se mi zdály báječné pro kombinaci s dalšími barevnými lusky (žluté a zelené) - barevný fazolový salát.
No, a milé fialové lusky po vhození do horké vody nejdřív trochu potmavly a pak zezelenaly, a ne moc pěkně Shocked .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 23:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To jste mě připoměl jak jsme poprvé vařili fialové brambory ,to byla síla Mr. Green
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 15. 1. 2008, 0:07    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací

Tady je ukázka té mexické okurky (Melotria)- plody se zvětšily asi 2x. Pro porovnání je tam sice jen opěrná spirála o síle 10 mm, ale představu to dává.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group