další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Co Ježíšek nadělil?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: út 1. 1. 2008, 23:24    Předmět: Co Ježíšek nadělil? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Co pěkného pro duši i užitek zahrádkáře vám Ježíšek nadělil? Very Happy

Já měla velkou radost z tavné pistole - těším se, jak si s ní ulehčím práci při vytváření suchých vazeb a různých aranží. A ty nové možnosti ... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irena Petris
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 1. 2008, 15:51    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Paní Dvořáková, máte pěkného koníčka. Závidím vám, já na takové výtvory nejsem moc šikovná. Ale nadělila jsem si dovolenou v Egyptě, tak již příští týden budu na pláži a kochat se pohledem ne rozkvetlé keře Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 2. 1. 2008, 21:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jé, to bych se Vám hned přibalila do kufru! Mr. Green Aspoň se těším, že nás potom na fóru potěšíte fotkami všech zelených egyptských krásek, abychom se pohledem na ně trošku ohřáli. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 2. 1. 2008, 21:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A k práci se sušenými rostlinami - máte pravdu, je to krásný koníček, ale chtělo by to víc času! Sad
Myslím, že kdybyste měla nějaký návod, podle něhož byste mohla postupovat, divila byste se, jak jste šikovná! Zkuste to někdy a uvidíte - na našich stránkách jich máme dost. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 5. 1. 2008, 22:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mě ježíšek nadělil hnojivo na jehličnany ,stimulátor růstu a zahradnické nůžky (každý rok nejméně jedny odrovnám).
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Matej S
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 5. 1. 2008, 22:11    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
no mne jezisko asi nevedel co kupit, tak mi poslal peniazky Wink

Tak som si ich nechal a na jar si dokupim zo dve masozravky a jednu ziarivku, bo jedna je malo co mam.

Celkom fajn to jezisko vyriesil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irena Petris
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 30. 1. 2008, 14:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kateřina Dvořáková napsal:
Jé, to bych se Vám hned přibalila do kufru! Mr. Green Aspoň se těším, že nás potom na fóru potěšíte fotkami všech zelených egyptských krásek, abychom se pohledem na ně trošku ohřáli. Very Happy



Snad to nebude jako vychloubání, ale v tomhle hnusném počasí posílám trochu barev, zeleně a sluníčka Laughing
http://www.ukazto.com/?id=2428318&klic=9SVXhoEw&overall=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 30. 1. 2008, 22:24    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Děkujeme! To jsem potřebovala, abych měla lepší náladu - a vsadím se, že fotky potěší i další z naší zahrádkářské party Very Happy ! Nádhera! Bugenvilea je opravdu čarokrásná! Doma pěstuji stejnou, jakou máte na první fotce, a dělá mi jen radost. Ráda bych si pořídila i další barevné varianty. Razz
P. S. Hned bych se někam rozjela za sluníčkem a kvetoucí flórou! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 31. 1. 2008, 20:38    Předmět: Taky se pochlubím Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mně přinesl Ježíšek krásné pákové nůžky, radost převeliká. To jsou dárky, co mně vždycky potěší, a už se nemůžu dočkat, jak je vyzkouším (fungují bezvadně Exclamation ). Aby byla radost ještě větší, přibyly včera k nůžkám ještě rycí vidle s nastavitelnou rukojetí (takže klidně mohu rytí přenechat odrostlým a mnohem vyšším potomkům) Laughing
Nabídka cesty do teplých krajů bohužel není na obzoru žádná, ale dočkáme se sluníčka i tady Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 31. 1. 2008, 20:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Matěj S.:
Nedávno mě bloudění po internetu zavedlo na stránky pěstitelů masožravek - člověk by nevěřil, co je ta za vědu třeba jen něco namnožit Shocked ! Dobře Vám Ježíšek nadělil korunky, posvítíte si na ně, aby rostly Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matej S
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 31. 1. 2008, 21:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
hey hey, mnozenie nie je jednoduche, niektore sa daju listami, niektore oddelkami, ale ine jedine semenom, a smenom to je dost o zivot, niekotre zacnu klicit po 6 mesiacoh, cital som jeden clanok, a jeden druh masozraviek zacal klicit skoro po dvoch rokoch. takze nie je sranda Very Happy , ale aj tak asi skusim nieco zo semiacka, mozno sa postastni.

Inak uz mam vyhliadnutu ziarivku, 1 500Sk, aj zo vsetkym co ktomu treba aby to fungovalo. tak budem prisvetlovat co to da

_________________
"- Začínam chápať, povedal malý princ.
Je jedna kvetina....myslím, že ona si ma skrotila...."
Antoine de Saint-Exupéry: Malý Princ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group