další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Blednoucí květy bramboříku
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
teriska
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 4. 2. 2008, 20:30    Předmět: Blednoucí květy bramboříku Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Prosím o radu. Dostala jsem před týdnem krásný brambořík, květy tmavě červené. Nepřelévám, zalévám spodem, není na přímém slunci ani v přetopené místnosti. Bohužel se mi zdá, že květy začínají ztrácet na barvě. Prosím o radu. Děkuji mockrát, nerada bych o něj přišla. PS. květy jsou olemované jakoby zvlněním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 4. 2. 2008, 20:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Odvétající, starší květy bramboříku mohou měnit barvu (zesvětlit), to by bylo docela normální. Možná má o něco méně světla, než původně, i to by mohlo být příčinou mírné změny barvy. Pokud jinak vypadá zdravě, nevěšte hlavu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hvězdička
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 8. 2. 2008, 23:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já jsem si sama vypěstovala několik rostlinek bramboříku. A to tak, že prstem jsem je jakoby opylovala a tak přenášela ten pyl na ostatní květy, po odkvětu se na tom stonku udělá bobule a když už je dost velká a taková zralá, tak ji rozloupnu a semínka vysypu do nějakého květináče už se zasazenou květinou. Rostlinky mi za nějaký čas vylezou a pak už si je přesadím. Zkus to, třeba se ti podaří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group