další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Milujete Clematisy?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Živé ploty a popínavé rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: po 30. 4. 2007, 18:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Stanislave, ano, psala jsem, že jsem náš nejstarší clematis sestřihla na podzim (poprvé) - už byl moc zdřevnatělý - a už má přes metr a nasazená poupata. Až pokvete, pošlu fotku! Podsev má pořádný, taky jej mulčuji, to doporučuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tornado-lou
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 2. 5. 2007, 10:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
diky moc za radu, hned to vyzkousim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 5. 2007, 20:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A kdo chce něco extra,a naprdnout sousedy a kolemjdoucí,zkuste vysadit do jednoho místa více barev.Pokud se vám podaří výhony šťastně proplést,nebudete stačit odpovídat na zvídavé otázky.Tuto záležitost si můžete udělat sami bez Starkla nebo Beckera.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 5. 2007, 20:56    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já už to mám a letos přibyla kombinace s růží, až dojede do krásy nafotím. Very Happy
_________________
Raději kapku štěstí než bečku rumu. Diogenes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 5. 2007, 21:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To sestříhávání dělám už mnoho let,protože mé lepší polovičce se nelíbilo čekání až lońské větvičky obrostou,a toto je hned .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dejavu26
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 9. 5. 2007, 11:18    Předmět: Re: Milujete Clematisy? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Napsala jsem článek o klematisech s roztříděním, jak je stříhat dle odrůd, pokud by to někoho zajímalo. Mám Multiblue, Tibetiana, Jackmanii, Mr. Prezident a neidentifikovaný červený
http://www.meredit.cz/Bydleni-a-zahrada/Za...ich-zahrad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 9. 5. 2007, 11:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ještě k těm mšicím.Abych se přiznal tak se zas tolik o toto nestarám.Díky podsevu se k němu tak blízko nedostanu.A mšicí přátelé mravenci jsou vždy ochotni po chemickém útoku dodat nové,tak to neřeším,a myslím ani klemátis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kejki3
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 12. 2. 2008, 18:56    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Odkaz na stříhání nefunguje, takže raději všeobecně uvedu - časně na jaře kvetoucí na jaře nestříhat. I u velkokvětých jsou odrůdy, kde stříhám jen to co zjara neraší, některé naopak potřebují pro bohatý květ silnější řez.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Živé ploty a popínavé rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group