další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Co se kde klube ze země?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 20. 2. 2008, 23:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Na tričko si ještě netroufám, i když můj syn už vyrazil v kraťasech. Ale on je nosí pomalu do prosince a opět začíná s prodlužujícím se dnem. Když ho vidím, zebou mě i zuby Laughing
On tak prý přivolává jaro...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 20. 2. 2008, 23:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky jsem řezal v předjaří stromy v třičku ,ale už stárnu a je mi čím dál větší zima.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Matej S
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 20. 2. 2008, 23:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
no unas je zase problem zo sadzačkami cibule, kupilo sa presne tak isto ako minuly rok, a behom dvoch tyzdnov sa vsetka vypredala tak teraz sa dokupuje a na sklade tiez moc nemaju, no hruza.

a to tricko, no dnes bolo 13 °C , uplne bezvetrie a na slniecku uplne pieklo, ale je pravda ze rano o siedmej som mal na sebe dve hrube tricka, bundu a nato vestu..... a bolo tak akurat

_________________
"- Začínam chápať, povedal malý princ.
Je jedna kvetina....myslím, že ona si ma skrotila...."
Antoine de Saint-Exupéry: Malý Princ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 20. 2. 2008, 23:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tady bylo jen 9°C ale v neděli má být 15 . Už se těším ještě mám prořezávat 10 zahrad a ještě tu svoji.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 21. 2. 2008, 9:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
takže je to tu samej zahradník -povoláním,ani já to se zahradničením nemam tak odlišné.Pracuji v lesních školkách děláme i okrasy, takže práce už se u nás taky dostává do plných obrátek.Jo co jsme v zimě nalenošili teď musíme dohnat.U nas na již.moravě zatím neprší,ale začíná se také zatahovat,včera bylo nádherně,tak jsem zasela ředkvičky a nasázela salát do skleníku.Snad už to nezmrzne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 21. 2. 2008, 11:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já jsem doma sázel salát už 5 listopadu a je v pohodě
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 25. 2. 2008, 21:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Už to venku pěkně kvete.

_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 25. 2. 2008, 21:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
to jo,vždyť kdyby nebyla už tma tak jsem ještě v zahradě.dneska jsem vyhrabala mech už trávník pěkně vysychá,no a pěkně to všude voní jarem,ale jestli se neradujem moc brzo.
Je to paráda Very Happy Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 25. 2. 2008, 22:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Naposled bylo takhle teplo koncem února v roce 1998 a pak od 7 března do 21 března dost silně mrzlo. Snad se to nebude po 10 letech opakovat.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 25. 2. 2008, 22:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
a já si pamatuji že 24 února 1990 bylo taky dvacet stupňů vdávala jsem se totiž v šatech bez rukávů a už se ten rok neochladilo.Tak kéž by se to tak opakovalo i letos.Myslím jen to počasí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 25. 2. 2008, 22:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jsem prolistoval svůj zápisník počasí a máte pravdu. Mezi 20 - 25 únorem 1990 bylo velmi teplo každý den přes 15°C a potom se už na dlouho neochladilo. Ale mezi 9-11 dubnem bylo -5°C a snežilo a až 29. a 30. května byly poslední přízemní mrazíky. Duben 1990 byl celkově chladnější než březen.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 26. 2. 2008, 7:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
vy máte ale přehled o počasí,kam až zpětně zasahují vaše údaje?
To je dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 26. 2. 2008, 8:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Od 1 ledna 1987 do 31 prosince 1994 jsem počasí zapisoval. Pak jsem toho bohužel nechal. Začal jsem znovu až od 1 dubna 2001.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 27. 2. 2008, 20:28    Předmět: Co se kde klube Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já pobývám ve výšce zhruba kolem 420 m n. m. a ještě před oním nástupem teplých dnů se na zahradě klubaly sněženky a čemeřice, víc zatím nic. Teď přibyly i bledulky a jaterník podléžka - až vyfotím, zase pošlu. Wink




Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 27. 2. 2008, 21:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
nadmořskou výšku máme asi stejnou,takže ten postupný vývin květů bude jako u vás,už se moc těším až pokvete hektarová louka bledulek ,každý rok se chodíme kochat tou nádherou.Ale ještě je brzy jsou mezy lesama ve stínu je to snad prý jediná rezervace v republice.Je to nádhera na něco takového narazit v přírodě.Jestli se mě podaří vyfotit tak se s vámi všemi ráda podělím o ten zážitek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group