další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Co se kde klube ze země?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak to jděte do prčic takhle jste napřed ????
to u nás budou možná za 14 dní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tohle místo mám na zahrádce na jaře obzvláště rád. Je to jediné místo kde mi jdou i bledule.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
U nás jsou zatím asi 3cm ze země venku, začaly ranní mrazíky a je podmračeno a mrholivo, trochu se to zpomalilo.
Vloni všechno odkvetlo hrozně brzy a rychle, a podle vašich fotek to vypadá na stejný průběh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Teď je chladněji něž loni. Bohužel má i dost mrznout.Sice to tak rychle neodkvete ale těch -7°C už je dost na to aby to namrzlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
HanaT napsal:
tak to jděte do prčic takhle jste napřed ????
to u nás budou možná za 14 dní.

Za 14 dní se budete radovat Very Happy a já budu koukat už jen na listy Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 18:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
však určitě zase máte něco v záloze co vám pokvete příště
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 20:51    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No přiznám se . Narcisy se už chystají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 21:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
já jsem na podzim rozsázela hyacinty,a čekala jsem od nich letos jen list,ale oni mě chtěj překvapit a všechny pokvetou.narcisy mám v polostínu takže budou mít zpoždění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 22:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Hyacinty snad u nás letos pokvetou dřív, než narcisy. Ale ronďáky mají nějak málo nasazeno, čert ví, co se jim vloni nelíbilo Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 22:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
taky se mě jeví tak,že budou stávkovat jen jeden co odpočíval snad tři roky se letos zbláznil,asi nabral hodně sil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 23:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Každý rok mi bohatě kvete Germania, že se až lidi zastavují a civí, letos asi nebude k vidění nic.
Už je taky letitá, bude chtít omladit, tak letos začneme Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 14:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
dneska se bledulky jen usmívají na sluníčku.

zato sněženky ve stínu dostaly další mrazivý šok a ještě teď se z toho nemohou vzpamatovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 22:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Měli jsme ráno šest pod nulou, dalo se čekat zimavo, když byla obloha v noci úplně jasná. Ale den byl krásný (nebýt ledového větru) a slunečný.
Mně se spíš krokusy tváří nastydle a zas něco poválel vítr. Až do nich vlítnou kosáci, bude dílo dokonáno (patrně si ještě nevšimli) Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 22:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No ráno to byla síla ,bylo -8.4°C
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 22:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
že by si kosáci nevšímli těch krásných barev ty vaše modré jsou zxkulsivní.u nás po větru nebyla ani památka,no nádherný den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group