další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Odrůda
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Vinná réva  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 22:13    Předmět: Odrůda Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dneska jsem dostala do péče révu MLADEN měla by být velkoplodá bílá,znáte někdo tuto odrůdu zajímalo by mě jestli je stolní nebo moštovací jaké je chuti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 22:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
MLADEN je moštová odrůda s univerzálním použitím, tak ji můžete i baštit na zeleno. Má středně velké hrozny, bobule zelené a též středně velké. Zraje od poloviny září do října, dobu zralosti vám určitě otestují špačci a kosové Laughing
Popis révy nemám ze své hlavy, tak to uvádí charakteristika odrůd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 22:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
díky za informaci to jsem zvědavá jestli na mě zbude něco na otestování oni ty potvory sežerou všechno z kanadských borůvek taky moc nezbylo takže natahuji síťku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 22:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Než byly k mání levné sítě, které každoročně natahuji na révu, tak jsme balili všechno do starých záclon. Nebylo to pěkné na pohled, ale docela účinné. Kosáci jsou ale pěkně mazaní, najdou si skulinku, i když si myslím, jak mám všechno perfektně zajištěno. A nikdy nejdou po nějakém hrozínku - mrzáčku, vždycky se pustí do nejlepšího Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Vinná réva  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group