další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Co se kde klube ze země?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 22:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
My jsme takový vídrholec, říkám, že tu fouká (fičí, nebo aspoň vane) 349 dní do roka. Někdy mně to dost zlobí, že pořád něco honím (nejraději rohože k zastínění skleníku) a posezení venku je taky bašta, když si vítr listuje v časopisech s předstihem. Ale víc mně mrzí množství dolámaných kytek, už ani kvůli tomu nevysazuji jiřiny Crying or Very sad , letos mám připraveny jen ty malé balkonové, že na to konečně vyzraju Wink

Naposledy upravil Fidych dne čt 6. 3. 2008, 22:47, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 22:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Daniel:tak to je síla,ten mráz a já si stěžuji na -4 stupně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 22:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já mám teploměr na nejchladnějším místě na zahradě. Jsme sice v nížině (245m.n.m) ale většinou tady bývá ráno ta nižší teplota kterou předpovídají. Studený vzduch teče dolů potvora Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 22:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ale potvrdilo se mi to. Když už se má oteplit tak je teprve nejchladnější noc. Hlavně těď na jaře to nejvíc platí. Takže se mějte na pozoru při vyndávání balkónovek atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 22:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
kdepak ještě balkonovky,ty se ještě dlouho budou hřát za kamnama.Aspoň u mne.Na ty dávám safra pozor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 11. 3. 2008, 22:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Včera byl slunečný den, tak koniklec nevydržel a musel vykouknout

Já vím, že jinde už je leccos v plném květu, ale tohle jsou naše jarní radosti, když se postupně objevují kvítka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 13. 3. 2008, 22:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
mě koniklec ještě nekvete je ve stínu jalovců.
Je to radost z každého otevřeného kvítku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 13. 3. 2008, 22:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Radost z otevřených kvítků je veliká, ale dnes mi nejdou vůbec otevřít fotky ve fóru (ty z posledních dnů). Tak to tedy nemám radost vůbec žádnou.
Kvetou dva první narcisy, krokusy hodně poválel vítr, to mně mrzí - v těch botanických byly dva světle žluté s hnědočerveným proužkem na květních plátcích. Moc se mi včera fotka nepovedla a dneska ležely jak hadry Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 13. 3. 2008, 23:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
je to škoda,ale počasímu neporučíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 15. 3. 2008, 22:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Krokusy krásně kvetou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 16. 3. 2008, 10:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Danieli ty maj barvičku,takové jsem ještě neviděla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 16. 3. 2008, 12:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jsou z Holandska z Tilburgu. Moje kolegyně tam má dceru tak tam za ní jezdí. Poprosil jsem ji ať mě něco zajímavého přiveze. Mám je 2 roky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 16. 3. 2008, 12:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak to máte asi raritu v republice,protože v nabídkách katalogů takové nejsou.Tak si jich važte!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 16. 3. 2008, 22:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Perfektní krokusy Shocked
Mně vykvetly z botanických další, tentokrát tmavě fialové. Ale nemají takové tvářičky Crying or Very sad
[img]http://klasika.ukazto.com/?img=2419332,Krokusy_032008.jpg[/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 22:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Opět jdu dráždit svou nervovou soustavu vkládáním fotek- posledně se neotevřel ani odkaz Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group