další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Pochlubte se s fotkami Vaší zahrady
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 23:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bylo mu 11 let, když ho vichr zkrentil. Ale je zajímavé, že ještě po pěti letech klíčí semenáčky v místě, kde rostl. Ale žádný z nich zatím nedorostl téhle velikosti. Před dvěma lety vítr rozlomil mladší Crying or Very sad - červonožlutý čilimník, a o další už se pokoušet nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avoklibokavi
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 9:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací


Včera ráno napadl první letošní sníh. Razz Posílám foto. Večer už po něm nebyly ani památky. Iva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 21:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
U nás leží víc jak pět centimetrů sněhu, kde šlo slunko, tam mizel, ale jinak se drží. Předpověď nás nikoho asi nepotěšila: chumelenice, vítr... aby koledníky neodnesla vichřice Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 21:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já jsem vám dneska chtěla vyfotit krokusy a oni byly zlomené pod tíhou sněhu, taková škoda.Vypadá to,že sníh chvíli vydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 21:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No s tím sněhem to ráno byla síla. Tohle je můj česnek a vedle vysazená cibule.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 21:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nejhorší bude když se na ten sníh ještě v noci vyjasní a potom bude možná i přes -10°C a to by bylo zlý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 21:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak to je síla takový česnek,zachvíli budete sklízet. Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 22:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To jistě. Zejtra se na něj chystám. Mr. Green Nedřív odhrabu sníh a můžu vyrejvat. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 22:12    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
jen aby na česnek a cibule nebylo letos moc vlhko ja cibuli zatim nasazenou nemám. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 22:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já se to snažím sázet co nejdříve páč máme od dubna moc práce v zahradnictví. jsem tam i přes víkend. Na velikonoce jsem chtěl sázet brambory ale jak tak na tu předpověď koukám tak z toho nebude nic. A možná ani příští víkend.To jsou první velikonoce po 10 letech co nebudu v práci. Aspoň na něco to špatný počasí dobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group