další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
V noci mrzne-co uklidit z terasy dovnitř???
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 21:06    Předmět: V noci mrzne-co uklidit z terasy dovnitř??? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Prosím o další radu..Přece jen, jako úúúplný začátečník mám takových(možna i hloupých) dotazů víc... Embarassed

V NOCI MRZNE...a já ve své horlivosti mám na terase vysazeny popínavé růže, keř jahodníku, borůvku, přísavník, bylinky(rozmarýnu, levanduli...)....Vše ve v plastových květnících..které asi promrzají Crying or Very sad

Co z toho musím uklidit na noc dovnitř?

Díky moc za trpělivost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 22:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Rozmarýnu určitě, popínavé růže,přísavník a borůvka to vydrží.Levanduli netuším a keř jahoníku pokud tím myslíte klasický jahodník tak ten to taky vydrží.

Ale je to k vzteku celou zimu prakticky nemrzne a teď když už má být teplo tak je takle mizerně. Já už jsem zasadil cibuli a vysel hrášek a mrkev. Hrách už leze. Salát už je pomalu na sklízení ve studeném skleníku. To budou smutné velikonoce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 0:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Levandule mi na balkóně zatím vydržela celou zimu, mám ji ale zakrytou chvojím (už se z něho klubou její nové výhony ven) a kolem celého balkonu mám nataženou průsvitnou fólii, aby tam tak nefoukalo. Jestli je možnost, určitě bude rostlinkám lépe na nějakém méně exponovaném místě terasy v závětří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 9:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Díky za rady...Tak jsem nakonec odnesla vše...jen na rozmarýnu jsem zapoměla Sad Sad Tak nevím jak dopadne.. Levanduli jsem tam nechala,ta to snad zvládne..

Myslíte tedy že jahodnik můžu vrátit zpátky..V bytě mi ten truhlík dost překáží...Jsou to malé sazeničky, ale má z nich být toto Very Happy




Já mám terasu zasklenou, takže tam nefouká, ale promrzne to , bylo zam v noci -3 Sad (to tedy nevím, kolik bylo venku) Shocked Shocked

S těmi velikonoci je to sula, člověk se v zimě těší na zimu aje břečka, na velikonoce na jaro a je mráz... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 9:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
jestli jsou to jahody převislé,určitě budete sklízet celý rok,ale v takovémhle množství to nečekejte jsou to jen počítačový triky jak na zákazníka,ale děti si určitě pochutnají.
Jahody můžete nechat venku,těm nic nehrozí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 9:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Very Happy jsem ve svém zahradnickém umění skromná a navíc vůůbce nevěřím, že něco vyroste..Takže vyroste li mi aspoň jedná jahoda..budu se cítít jako mistr světa Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 10:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
to si myslím že jsme na tom všichni stejně radujem se z každé maličkosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 10:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to je mazec ta fotka. To se nadřeli než to tam navázali. A ještě dobarvit zelené jahody na červeno. Ještě že jsou ty počítače.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 10:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mr. Green Laughing Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 11:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To je zahradničení. Dnes si navážeme růže na pergolu. Zítra uděláme ten sloup jahod. Pak to vše upravíme na PC a dáme to do tiskárny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 11:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ale kdyby byly aspoň živý,ale chlubit se plastovýma a říkat si zahradník???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 21. 3. 2008, 15:12    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak doufám, že mi z těch sazenic jahodníku nevyrostou plastové jahody... Very Happy
Víte co je blbý, že než jste to tady napsali...tak jsem věřila, že to je pryvý..Embarassed Embarassed Embarassed jen jsem nečekala, že by se to poštěstilo i mě....

Tak to asi ani ta borůvka co jsem si koupila za drahý peníze nebude vypadat takto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 21. 3. 2008, 21:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No to určitě ne. Ale musím Vás potěšit , můj strýc má na chalupě 2 metry vysoké kanadské borůvky a sklízí nejméně 10kg borůvek. A kosáci ještě dalších 10 kilo sežerou. Mad . Borůvky má v lesní hrabance.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group