další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jakou rostlinu jste si naposledy přinesli domů a odkud?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 4. 11. 2006, 21:01    Předmět: Jakou rostlinu jste si naposledy přinesli domů a odkud? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já z páteční výstavy v Brně kávovník, murrayu a granátové jablko. Surprised , jsem z nich nadšená Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laura Masaryková
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 8. 11. 2006, 21:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já si od kamarádky přinesla zelenec, už se rozrůstá a vypadá super:)
A přiznávám se - občas si někde něco uštípnu Mr. Green Někdy je to nervák Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buřinka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 31. 12. 2006, 13:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kdy jsme si přinesli něco nového ani nepamatuju, spíš si někdo pravidelně odnáší od nás. Jsme spíš zásobitelé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jojina
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 3. 3. 2008, 23:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
banánovník, ale nějak vadne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taiko_CZ
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 15:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mandarinku, pomeranč, pitahayu a datle. Všechno jsem to snědl a semínka zasadil Smile
_________________
Řešením vašeho problému je EKOZAHRADA a PERMAKULTURA Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ Skype
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 21:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Phalaenopsis co jiného Mr. Green . Žlutý s růžovým jazýčkem. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jaromir.malich
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 15:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Banánovník a krásnou Dracaenu marginata bicolor. Obě rostou nádherně. Včera přibyla palmička
_________________
Spolupracovník www.abecedazahrady.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 18. 3. 2008, 19:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Před čtrnácti dny jsem dostala k narozeninám zrovna rozkvétající Aphelandru. Na první pohled vypadala pěkně, ale druhý den svěsila listy, i když zeminu měla na povrchu vlhkou. Tak jsem jí dala do nádoby s odstátou vodou a během pár hodin se zotavila, teprve při tom jsem si všimla, jak má spodní listy oschlé a popraskané. Asi se o ní v květinářství nejlíp nestarali.
Tak vypadá teď!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mařa
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 22. 3. 2008, 11:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nádherné rakytníky obě pohlaví ze zahradnictví Adavo z Velkého Oseku kus 65 Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 22. 3. 2008, 20:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Včera jsem vybílil OBI. Přinesl jsem si červený Phalaenopsis, korejskou jedli,vřesy,hebe,borovici kleč,3 cypřiše,zakrslý jalovec. Very Happy Nechal jsem tam 1500,- Confused Teď budu jíst jen suchej chleba Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 22. 3. 2008, 21:56    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
vešlo se vám to na náklaďák?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 22. 3. 2008, 21:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
vešlo se vám to na náklaďák? ten červený Phalenopsis vyfoťte!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 22. 3. 2008, 22:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A tak vešlo ale bylo to tak tak. Zítra cvaknu toho mrzáčka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 22. 3. 2008, 22:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mr. Green Rolling Eyes Mr. Green těším se na to foto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 22. 3. 2008, 22:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ale on je opravdu malej. Ale byl jedinej v takovyhle barvě. Měli jich tam plno ale ty ostaní už mám nebo byli moc podobné. Už se musím krotit, musím kupovat jen výrazně jiné než mám, jinak nás orchideje vytlačej z domu.3 okna už mám úplně plný.I s těmi namnoženými jich mám 26.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 22. 3. 2008, 22:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
však vy si sním poradíte a za rok nás tady budete obklopovat nádhernou červenou květinou.
Tak jsem byla zase v Brně se aspoň pokochat v arboretu,tam jsou orchideje nádherné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 22. 3. 2008, 22:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Abyste to nezakřikla. Abych za rok taky nemusel chodit do arborea.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 22. 3. 2008, 23:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak budem jezdit oba.
Ale přeze jen se můžu pochlubit nějakou orchideji kterou úspěšně pěstuji,je z loňska.

no přece orchideje severu KOSATCE.
Jen škoda že květy nevydrží,zaprší a jsou v trapu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 22. 3. 2008, 23:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tyhle kosatce jsem objednala na stránkách
http://www.kgardens.org/
je to velice seriozní dodavatel,poslal kvalitní hlízy,v nabídce má i gladioly,tulipány a narcisy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 23. 3. 2008, 19:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Super kosatce Shocked
Tady mám můj nejnovější přírůstek do rodiny orchidejí.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 23. 3. 2008, 19:52    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tohodle dalmatýna mám už rok a půl moc nekvete ale je to zajímavá barva.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 23. 3. 2008, 20:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
,tak to jsou super barvičky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 23. 3. 2008, 20:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jsem taky zhřešila,koupila jsem si v místním zahradnictví,
Asparagus falcatus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 23. 3. 2008, 20:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Už letím vyfotit ten můj je to bezvadná pokojovka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 23. 3. 2008, 20:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak tady je ten můj tříletý macek. Nejdelší výhon má 3 metry.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 23. 3. 2008, 21:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
máte ho už delší dobu? Já jsem ho umístila v obyváku a nevím jestli mu nebude moc teplo.Ostatní asparáty pěstuji v chladné mistnosti.
Aby mě z horka neopadal? Question Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 23. 3. 2008, 21:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
no to jsu zvědava jestli se dopěstuji takové velikosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 23. 3. 2008, 21:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Paní co mi ho dala ho má v kuchyni kde mají i 28°C(a to je ke všemu nad radiátorem) a má ho ještě větší. Já ho ale mám na odpočívadle na schodišti kde je v zimě jen 12-15°C. Asi vydrží všechno. Ale pozor na podzim když se krátí den tak dost opadává. Já ho v zimě moc nezálévám a nehnojím(dnes jsem ho hnojil poprvé)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 23. 3. 2008, 21:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Díky za radu,takže by mohl přežít i u nás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jsem dneska byla zase v terénu a musela jsem zhřešit v místním zahradnictví.Ještě že už tam nepracuji.
Venku je plno sněhu a tak jsem si vybrala něco pro potěšení.

no nejsou krásné?nekupte je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 21:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jsou krásné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:24    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
byl jste někdy v Litomyšli ,já tam jezdím nakupovat pěnišníky.mají tam dobrý výběr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Byl ale jen na průzkum jmelí. Jel jsem do Litomyšle a pak do Budislavi(tam ho je dost)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 22:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
HanaT napsal:
Tak jsem taky zhřešila,koupila jsem si v místním zahradnictví,
Asparagus falcatus.

Tak mám z asparáta velkou radost,vyhnaly mě dva šlahouny.
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 23:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No vidíte ten bude přes metr ještě letos.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 16:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
HanaT napsal:
Tak jsem dneska byla zase v terénu a musela jsem zhřešit v místním zahradnictví.Ještě že už tam nepracuji.
Venku je plno sněhu a tak jsem si vybrala něco pro potěšení.

no nejsou krásné?nekupte je.


Hanko, pěstujete bramboříky pravidelně? Já se teď do nich pustila, ale nevím nevím. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 16:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já mám tyhle kytičky moc ráda .vždycky si nějaký koupím,podařilo se mě je i vypěstovat ze semen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 19:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
pokud chcete brambořík pěstovat musíte mít místo kde přes zimu máte teplotu 8-12 stupňůa vlhčí vzduch.Někdy když byla mírná zima dávala jsem je mezi okna/špaletové/V teplejší místnosti vám brambořík rychle odejde a k dalšímu kvetení ho nepřinutíte.nedávejte ho na jižní okno tam by se spálil,nejvíce mu vyhovuje záad a sever.zálivka hodně mírná a ne tvrdou vodou.Nejvědší chybou v pěstění je,že odkvetlé květy a listy lidé odstříhávají a potom jim hlíza zahnívá.Musí se opatrně stonek vykroutit.
Pěstuji už několik let tři rostliny a dají se přechovat do příštího roku.
Teďka jsem si dvě koupila a jednu mám ze semen které jsem obrala na staré rostlině.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group