další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Co s ibiškem?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Plné květy svého červeného "Polykarpa" nemám bohužel vyfoceny, ale mám dva své další ibišky:






- bohužel tento oranžovokvětý je už minulostí. Myslím si, že vinou přehnojení původními pětiteli. Crying or Very sad

Teď mám ještě jeden druh, zatím ne na fotce - a pokvete. Nevím, jaký bude, těším se na překvápko. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ještě k tomu přehnojení - zvlášť u ibichů je totiž vidět. Když si je kupujete v obchodech nebo na výstavách - a mají až podezřele obrovské množství květů, nedoporučuju.
Jsou, chudáčci malí, nachystaní pro oko, mají v sobě šílené množství chemie, a i když jim pak člověk poskytne kvalitní péči, předchozí nacpávání hnojivy je zničí. Aspoň taková je má zkušenost a názor z ní vyvozený. Co vy na to? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 0:07    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A taky jsou postřikané retardérem aby měli kompaktní vzrůst. Já teda ten retardér mám doma ,ale už ho na ibišky nepoužívám. Zato ho použiju na kroucenou vrbu nebo mě zaroste celý dvůr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 0:07    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kateřina Dvořáková napsal:
Plné květy svého červeného "Polykarpa" nemám bohužel vyfoceny


Ha, omyl, tak Polykarpík se našel! Mr. Green

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 0:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Daniel Bozner napsal:
A taky jsou postřikané retardérem aby měli kompaktní vzrůst. Já teda ten retardér mám doma ,ale už ho na ibišky nepoužívám. Zato ho použiju na kroucenou vrbu nebo mě zaroste celý dvůr.

Odbočuji z pokojovek, protože mě zaujal nápad použít retardant na vrbu: zkušenost s ním nemám, zato s vrbou ano: čím víc se řeže, tím míň ji to vadí, zaroste kde co Mr. Green
Jak se jmenuje ten přípravek a dá se použít na vzrostlý strom?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 0:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jmenuje se Retacel .nevim jestli se da sehnat . Já to dostal za řezání stromů od zemědělce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 8:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bílý už znova kvete tentokrát je plnější a větší protože je už delší den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group