další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
cibuloviny
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trvalky Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Můžu se zeptat, jak vypadá ta vodní myš? Tedy jak je velká a v jaké barvě?
Něco nám před zimou vyhrabalo v kůlně noru v cihlové podlaze, hromada jak od buldozeru, a když jsme tam nasypali "krmení", našli jsme za pár dní na zahradě takovou dost velikou myš - ale nebyl to potkan ani krysa Question .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to je polní křeček ten u nás vyvádí taky. Je hodně barevný že.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Vodní myš nedělá ani tak velké krtince,ale když jdete po trávníku jen se boříte,a ve skalce mám vždy díry ,že se tam schová celá ruka.
Je to jak potkán a má delší a špičatější čumák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já myslel že vodní myší myslíte hryzce vodního.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak křeček to určitě nebyl, barevně to byla taková hnědotmavošedivá velká myš s chlupatým ocasem. A je fakt, že všude v okolí (i u nás) byly trávníky poddolovány a ve skalce jsme měli díry pěkně veliké Evil or Very Mad . Kočku nemáme, a psa myšilova taky ne Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
já nevím tady tomu říkáme vodní myš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jo to je on
http://images.google.cz/images?hl=cs&q...&gbv=2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No, teď jste mně vyděsila! Sad Vykládám, že tu hryzec není - a na obrázku je jak vyšitý! Nějak tak vypadala ta mrtvola na trávě.
Ale stromy podhryzané nejsou (zatím), třeba to byl jen jeden zatoulanec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mrkněte se tam rovnou na Křečka polního ten u nás občas trochu škodí. Mě žral naštěstí jen zelí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Křeček fakt nebyl.
Ale ten hryzec jako zvířátko je docela pohledný (kdyby nedělal škody).
Nás trápí jen obyčejné myši a krtek, no a na podzim tenhle hrabavec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
to nám ještě dělá paseku ve sklepě ondatra z rybníka.
Ve sklepě máme jen hliněnou podlahu ,no ideální pro zeleninu a už uvažujem o zabetonovaní, protože,aby jsme se honíly celej rok kolem zeleniny a myš měla v zimě hody?Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A copak bude papat ondatra v zimě až to zabetonujete.?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:12    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
asi bude hryzat beton Mr. Green
nebo pujde k sousedom Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak ať si to sousedi užijou Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No srandy bylo dost a teď mě řekněte proč mě praskaj cibule narcis až do půlky.já bych řekla že to je hnojením a rychlím růstem,ale nic jim nepodsejpám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trvalky Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group