další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
cibuloviny
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trvalky Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:24    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to nevím protože narcisy vůbec ven netahám ale vím že hnojení nemají moc rádi. Nejlépe se jim daří v nehnojené červenici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
u nás je půda dost písčitá a propustná.
Pravě cibuloviny a hlízy si tu lebedí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky mohou praskat, když je delší dobu sucho a pak najednou zaprší, jako když třešně praskají po dešti: nevydrží ten náhlý tlak v buněčných pletivech a rupnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To by mohla být taky jedna příčina,to mě nenapadlo. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
U nás je červenice až hrůza. Jsme na náplavce Labe. Narcisy, sněženky a bledule rostou nejlépe v trávníku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
HanaT napsal:
To by mohla být taky jedna příčina,to mě nenapadlo. Rolling Eyes

Mám tu takovou chytrou knížku, zítra mrknu, co by to ještě mohlo být, třeba se dozvíme víc Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Aspoň budem chytřejší. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 22:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro Fidycha:Objevil jste něco v té knížce docela by mě zajímalo čím by to mohlo být,co dělám špatně Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 0:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ještě že jste mi připomněla: v knížce je všechno možné - háďátka, hniloby, plísně, spála, a kdejaká breberka. Ale ani jedno nezpůsobuje praskání cibulí, takže to bude nejspíš nějaká ta fyziologická porucha způsobená vnějšími vlivy. U všech jiných chorob jsou poškozené cibule buď vyžrané (breberky), nebo se rozpadají, hnijou a matlají se, nebo zakrsají listy - pro nás tedy nic použitelného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trvalky Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group