další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jakou používáte sekačku? Jste s ní spokojeni?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trávníky Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jaromir.malich
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 29. 7. 2007, 18:35    Předmět: Re:sekačka Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já používám bubnovou sekačku DAKR RZS 69 W s motorem Jikov 1414(pro Vari systém). Dostává to pravidelnou údržbu,motor super,velký výkon,na sekačce se za 5 let používání nepokazilo vůbec nic.Je jako nová
_________________
Spolupracovník www.abecedazahrady.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Ramik
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 21. 12. 2007, 2:48    Předmět: Dobrá sekačka TDL. Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Asi před 11 lety jsem koupil na pravidelné domácí sekání z části svažité zahrady o rozloze 2400 m2 u Mountfieldu sekačku Castel Garden TDL 484 TR Embarassed http://www.mountfield.cz/sekacky-rotacni-b...4-tr.html. Sekáme pravidelně každých 14 dní a nemohu si na ní stěžovat. Případnou údržbu si provádím sám Cool , v servisu byla jen jednou a to proto, že pobertální synáček s ní najel na obrubník a ohnul klikovku Twisted Evil . Každou druhou sezonu u ní sice musím měnit opotřebované plastové kolečko pohonu spolu s unašečem a klíňákem, to je ale dáno tím, že máme prudký svah, kde je pojezd enormně namáhán. Původně jsem čekal, že do dvou let na svahu odejde motor, ale k mému překvapení běží dodnes Shocked . Tento stroj je na naše potřeby přesně ten pravý z hlediska manipulovatelnosti (váha, záběr, výkon) Very Happy .[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 26. 2. 2008, 23:12    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já používám Bosch Rotak 37 Li. Maximální spokojenost. Dost hustý je když sekám před domem tak každej kouká že netahám za sebou kabel. Má totiž zvuk přesně jako klasická elektrická sekačka.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AirTom
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 14. 3. 2008, 9:35    Předmět: ATCO Balmoral Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Právě jsem si koupil vřetenovou sekačku ATCO Balmoral, kamarád z Anglie mi jí doporučil, prý je to kultovní značka. Jsem zvědavý jak bude trávník vypadat. Jezdí po válcích, takže budu mít klasický pruhy na trávníku. Už se nemůžu dočkat až začnu sekat! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 21:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dnes jsem se svojí akumulátorovou sekačkou posekal tento trávník. Baterie ukazuje půl kapacity. Škoda ze z té fotky není cítit ta krásná vůně posekané trávy Smile A jaro je tady. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 22:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Naše tráva ještě neví, že existuje zelená barva a sekačka stojí osiřele v garáži Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trávníky Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group