další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Brambory
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 8:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mr. Green já to viděla pan veducí v televizi
Mr. Green
a určitě to bude na www.nova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 10:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jak viděla dyť mě neznáte. Mimochodem ta romka na konci reportáže je naše dobrá zákaznice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 10:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
když jsem přišla k televizi tak mě prvně padly do oka ty skleníky a čekala jsem reportáž o rostlinách a ono nic,ale toho zahradníka jsem taky zaregistrovala aniž bych věděla,že jste to vy,,sám jste se k tomu přiznal" Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 13:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to jsem ztracenej Neutral až si koupíte ty orchideje a zajdou Vám tak mě poznáte až si to budete se mnou chtít vyřídit. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 14:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To si pište,že jo a jak se znám tak to dlouho trvat nebude. Mr. Green Exclamation Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 14:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Si nechám přeoperovat obličej mám tady na tomto fóru známou víte Laughing Dneska doufám udělala státnice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 14:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
a taky zašít kýlu,co.
Ale v telce vám to slušelo a tý vaší pani zákaznice jsem si taky všimla jak se ohraňovala že nekradou jen černý,a má pravdu Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 19:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak slušelo jó. A to jsem nebyl na ně připravenej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 20:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No tak to já jdu pátrat, ať taky vidím!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 20:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Sakra další co mě bude znát Confused Mr. Green Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 22:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Výsledky pátraní zatím žádné - byly jiné povinnosti, ale už se chystám Idea Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 23:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Teď už mě zachrání jen ta operace obličeje. Mr. Green

Ale líbí se mě jak se poctivě držíme tématu co tady založila HanaT. Mr. Green

Dobře jí tak, paličku na mě chce vzít. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group