další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Žltnutie a zasychanie listov priesad paradajok
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Miroslav Bodík
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 20:07    Předmět: Žltnutie a zasychanie listov priesad paradajok Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Na 15 - 20 cm priesadach paradajok mi žltnú a zasychajú posledné lístky. V minulosti sa mi to ešte nestalo. Poraďte, čo je s nimi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 20:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Skuste to vyfotit a hodťe to sem.
Není to přelitím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 21:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mě taky napadlo přelití,ale pokud přelíváte tak listy žloutnou a houbovatí jestli mě rozumíte.pokud žloutnou až do hněda a nevadnou můžete mít pod oknem topení a jde na ně teplý suchý vzduch.
Dejte sem foto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 21:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já rajčata po přepíchání skoro vůbec nezalévám jen když praží slunce tak je přestříknu nebo když hodně vadnou tak je slabě zajeji. Ale chce to hlídat. Jsou pak krásně kompaktní a nejsou natažené do půlky okna. Retardér má podobné účinky i při zálivce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Miroslav Bodík
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 16:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
http://www.ukazto.com/?img=2563223,IMG_5767.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miroslav Bodík
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 16:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
takto to vyzerá:
http://www.ukazto.com/?img=2563223,IMG_5767.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 18:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
na přelití to nevipadá ,nebyliy konce listů nalepené na skle?
Oni rajčata když zalejete pouští konečky listů vodu a když jsou na skle zůstávají vlhké a potom je slunce lehko spálí.
jinak nevím uvidíme co na to řeknou ostatní, sama jsem zvědavá na další názory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group