další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jahody ze semen
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Drobné a ostatní ovoce Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 21:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zdravím vás Jiří zatím radši žádnej plevel netrhejte a podívejte se na tuto fotku

Tohle jsou 3 týdenní jahůdky,se 4-ma lístky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irena Petris
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já mám u vysetých jahod lístečky velké každý asi 2mm. Myslíte že už je mám rozsadit? Mají tam mista dost, ale když píšete, že je rozesazujete pinsetou...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Můžete je sázet až větší .
pokud vás netlačí místo jako mě můžete je přesadit až déle ale ať vám neprokoření mezi sebou,potom by se vám mohly potrhat kořínky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Drobné a ostatní ovoce Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group