další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Kdy je nejlepší začít s výsevem paprik?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jahody mráz vydrží. Otužená verbena a surfinie slaboučký mráz také snese takže v pohodě. Rajčata a papriky nesnesou i ten nejslabší mráz takže děláte dobře že je ještě do skleníku nedáváte. Podle mých záznamů mrzne pravidelně kolem 8 dubna a letos se to podle předpovědi zase chystá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak já jsem jednou nechala na balkoně tyhle kytky a do rána bylo -4 a oni se schvapoušily ,ale brzo se vzpamatovaly a znovu začely kvést a růst.Takže jsem byla jediná v širokém okolí komu ještě kvetly balkonovky celý měsíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To já jednou dal na okna muškáty 2 dubna a samozřejmě mrzlo a namzli jim jen mladé konečky výhonků a poupata. Tím se bez práce zaštíply a tím že nekvety měsíc po mrazu se tak zahustili a zesílili že jsem do té doby tak pěkné muškáty neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
já ven dávám co nejdřív ,lepší si zvyknou a nespálí je slunko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nám jednou v zahradnictví bouchl v zimě kotel a protože mrzlo, leccos dostalo zabrat. Nejhůř vypadaly gerbery, zbyly nám po obrání omrzlých listů jen pytle s nějakými pahýly Sad . Za pár týdnů nejen že byly obrostlé krásnými sytě zelenými listy, ale tak velké květy jsme na nich do té doby neměli (a pak už taky ne) Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To je pravda nejhorší je když je někdo dá ven po 15. květnu a je zrovna 30°C to se kolikrát tak spálí že poškození mrazem je proti tomu prkotina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
vidíte to co nezachráníme my tak příroda se o to postará sama. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
S tohodle mám největší stach že nám v zimě v práci selže kotel nebo praskne topení. To bych pak byl zřejmě nezaměstnaný. Sice když nešla elektrika tak jsem dokázal udržet plynový kotel jak doma tak v práci na autobaterii ale to neřeší prasklé topení.
Musel jsem se vybrečet Crying or Very sad Crying or Very sad nemohl jsem si pomoct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 22:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To jste šikula - mně tehdy zastupoval topič z komunálu, protože bylo děsně nutné odjet na dva dny na podnikové školení. Jelikož mu nešel kotel roztopit, zavřel všechny větve topení krom jedné a odešel domů, že se přijde po chvíli podívat. Jenže hoch usnul jak pařez, trubky porupaly, že květníky s asparugusem litaly na druhý konec skleníku Mr. Green jak při kanonádě (na tuhle kalamitu mně volali, to už nebylo potřeba se školení doúčastnit) Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 22:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ještě že máme plynový kotel. Koksák používáme jen když je pod -20°C. Ale to zas nesmím zapomenout otevřít ventily. Naštěstí poslední 2 roky je mírná zima. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 19:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Topení v uhelném kotli velikosti půlvagonu byla moje celoroční noční můra Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 20:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Shocked Confused Shocked Tak to bych se na zimu netěšil. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group