další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jakou rostlinu jste si naposledy přinesli domů a odkud?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 21:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jsou krásné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:24    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
byl jste někdy v Litomyšli ,já tam jezdím nakupovat pěnišníky.mají tam dobrý výběr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Byl ale jen na průzkum jmelí. Jel jsem do Litomyšle a pak do Budislavi(tam ho je dost)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 22:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
HanaT napsal:
Tak jsem taky zhřešila,koupila jsem si v místním zahradnictví,
Asparagus falcatus.

Tak mám z asparáta velkou radost,vyhnaly mě dva šlahouny.
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 23:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No vidíte ten bude přes metr ještě letos.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 16:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
HanaT napsal:
Tak jsem dneska byla zase v terénu a musela jsem zhřešit v místním zahradnictví.Ještě že už tam nepracuji.
Venku je plno sněhu a tak jsem si vybrala něco pro potěšení.

no nejsou krásné?nekupte je.


Hanko, pěstujete bramboříky pravidelně? Já se teď do nich pustila, ale nevím nevím. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 16:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já mám tyhle kytičky moc ráda .vždycky si nějaký koupím,podařilo se mě je i vypěstovat ze semen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 19:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
pokud chcete brambořík pěstovat musíte mít místo kde přes zimu máte teplotu 8-12 stupňůa vlhčí vzduch.Někdy když byla mírná zima dávala jsem je mezi okna/špaletové/V teplejší místnosti vám brambořík rychle odejde a k dalšímu kvetení ho nepřinutíte.nedávejte ho na jižní okno tam by se spálil,nejvíce mu vyhovuje záad a sever.zálivka hodně mírná a ne tvrdou vodou.Nejvědší chybou v pěstění je,že odkvetlé květy a listy lidé odstříhávají a potom jim hlíza zahnívá.Musí se opatrně stonek vykroutit.
Pěstuji už několik let tři rostliny a dají se přechovat do příštího roku.
Teďka jsem si dvě koupila a jednu mám ze semen které jsem obrala na staré rostlině.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group