další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Zahradkář-pěstitel začátečník :)
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 14:24    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
s fotkou je to špatný nejde mě ukažto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
binka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 14:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak snad příště. Já si totiž nedovedu představit červený gumovník a červeně panašovaný už vůbec ... Tak nic, půjdu tedy přepíchat ty rajčata ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 15:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Hanko, Vy jste od Brna? O víkendu se bude nedaleko (v Šebrově - Lipůvka) zahajovat jarní sezona. Zahradnictví u Kopřivů je vyhlášené, takže jestli budete mít čas, doporučuji. Mají to tam opravdu krásné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 16:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak mě ještě napadlo dát sem fotku svého nejnovějšího přírůstku - říkám jí adoptivní tújka.
Minulou sobotu jsem šla vyhodit odpadky a půl popelnice zabírala tahle chudinka, sousedce se nehodila, tak ji vyrvala z květináče, přetrhala jí kořeny a zasadila si něco nového. Doufám, že to holka přežije (nikoliv sousedka, tu bych strčila do té popelnice na oplátku moc ráda Twisted Evil ), zatím musí počkat v tohle usazení a až odzimuji balkón, půjde do většího kontejnerku.
Na fotce je vidět, že zájem o ni máme doma všichni Rolling Eyes



Naposledy upravil ottova dne pá 4. 4. 2008, 16:44, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 16:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kateřina Dvořáková napsal:
Hanko, Vy jste od Brna? O víkendu se bude nedaleko (v Šebrově - Lipůvka) zahajovat jarní sezona. Zahradnictví u Kopřivů je vyhlášené, takže jestli budete mít čas, doporučuji. Mají to tam opravdu krásné.


ano znám to tam.Lipuvka je od nás asi 25 km.
Je to tam pěkné a ještě kousek od tamtud je zahradnictví v Doubravici nad Svitavou kde mají nádherné balkonovky.Lebiš v Boskovicích nic moc,ten mě nikdy moc nenadchl.
Škoda,že mě to tento týden nevychází,budu na Zemědělském veletrhu v Brně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 19:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jahody - neměly by úplně přeschnout, aby chrastila zem v květníku, ale moc mokra je zahubí. Na dálku těžko ukázat, co je akorát. Jestli jste je přestěhovala do chladnějšího místa, tak se růst zpomalil, to by nebylo na závadu. Taky je pošmourno = míň světla, jedno k druhému nic moc pro rostlinky. Ale méně zalévat je vždycky lepší, než je zabahnit, uhnijí kořeny a už se nevzpamatují Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 19:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To mi dělá fórum nějaký binec! Ukázala se mi jako poslední strana ta s dotazy na jahody a papriky a přitom jsme už někde jinde Rolling Eyes .
Ale s těmi paprikami: nepospíchejte s přesazováním do většího květníku, rozhodně nebudou prokořenělé tak, aby zaplnily celý prostor (někdy vadí i příliš velký květináč). Zase je to se zálivkou stejné - raději míň, papriky chtějí taky dost světla a teplo přes den kolem +22. Ale nevyhazujte je, na to je vždycky času dost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 20:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pane Fidychu,

tak to jsem ráda, že se vám ta stránka s jahodama ukázala, protože vaše rady mě uklidnili Smile Nenapadlo mě že rostou pomalejí tím, jak jsou na terase Smile

Paprikam se daří, ale jsou už 100 let stejně velké Smile No nic, v teple jsou (v bytě, přímo na okně(jihozápad) taky.. počkam, co bude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group