další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Co se kde klube ze země?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 20:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Už se těším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 30. 3. 2008, 23:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mně taky vřesy dostaly - už mám objednáno 15 kousků kvetoucích v různou dobu - od podzimu do jara. Ale ještě nedošly Crying or Very sad , i když obavy nemám, beru je z Černošic = letitá a dobrá zkušenost.
Místo (místečko) už mám taky nachystané, tak se těším na tu krásu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 30. 3. 2008, 23:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
vřesy jsou opravdu moc pěkný,ale ze začátku jsem je stříhala jak se mě zachtělo abyly řídké a vyčáchlé.
Teď se jim více věnuji ,ty co kvetou na podzim stříhám na jaře a naopak.Kvetou mě sice dost pozdě mám to od jihu zastíněný thujema.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 22:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To je ono, co potřebují, jinak špatně kvetou a jsou jak řidina Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 13:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
dneska jsem plela,okolo hyacintů,musela jsem je vyfotit .Na podzim jsem je rozsázela a nečekala jsem že na jaře pokvetou,sice jsou slabší,ale do příštího roku naberou sil a zas budou dělat parádu.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 15:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak ty jsou luxusní. Tak to jste mě dostala kam se hrabou ty moje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 16:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To mě říkejte že luxus když maj letos tak málo květů,to loni to byly uplné koule škoda že nemám fotku.Už jsem je musela rozsázet navzájem se vytlačovaly.40 sem jich nasázela a asi polovinu rozdala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 20:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jste mě inspirovala a tak jsem zahrádku taky vyfotil.


Naposledy upravil Daniel Bozner dne pá 4. 4. 2008, 20:57, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 20:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
máte moc pěknou zahrádku ,je vidět ,že jste opravdu napřed nám narcisy ještě nekvetou. Wink
A to zvíře se tam taky hodí. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 20:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
U nás se krčí jen poupata narcisů, a jinak všechno nějak "zastydlo" Evil or Very Mad Takovouhle džungli můžeme čekat za pěkně dlouhou dobu, bude-li počasí pořád studěně mokré a poletovat na nás sníh od kopců Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 21:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro Fidycha:taky sem dejte kus zahrady. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 21:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky jsem zvědavý. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Teď je tma jak v ranci, počkejte do zítra, loňské fotky by nebyly fér.
Ale odpověď Danielovi, k jeho gumovníkům, že bude opět v televizi, tentokrát jako úspěšný šlechtitel Idea se zhroutila Shocked - při odeslání na mně fórum vybaflo "critical error" a buch, nic nepošlu Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to se mě objevuje taky. Vždy se odpojím a pak znovu připojím. Už asi začínají s tím superfórem.Teď toto fórum 2 dny nepojede Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mr. Green a má po šábesu Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group