další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jak mám položit malé kamínky v zahradě?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Typy zahrad a architektura  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Plk
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 11. 5. 2006, 9:37    Předmět: Jak mám položit malé kamínky v zahradě? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
dobrý den chci se vás zeptat.koupil jsem si kamínky do zahrady chci je položit do zahrádky.a slyšel jsem něco o tom že se pod ně dává nějaká fólie nebo tak něco.(asi aby neprorůstala tráva).ale když tam dám folii ,tak co když pak budu chtít dát mezi ty kamínky nějakou rostlinu ta se nedostane kořeny k živinám přes tu folii.děkuji za všechny rady.
Návrat nahoru
PLK
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 11. 5. 2006, 16:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
prosím poraďte mi..děkuji
Návrat nahoru
Martin H.
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 11. 5. 2006, 17:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
PLK napsal:
prosím poraďte mi..děkuji


Nejlépe bude, když pod ty kamínky dáte silnou drenážní vrstvu nebo vrstvu písku. V tom neporostou plevele, jen suchomilné rostliny. Pokud použijete fólii, neporoste nic, tudíž ani suchomilné rostliny. Jinak z podobnými doplňky zahrady nemám zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Evina
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 11. 5. 2006, 21:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
PLK napsal:
prosím poraďte mi..děkuji

Můžete pod kamínky dát také netkanou textilii, a i když dáte fólii, tak prostě v místech, kam budete sázet rostliny se do ní do kříže vyřežou otvory a tam rostliny zasadíte. Kořeny pak mají normálně v půdě a kolem neroste plevel. Fólie jsou hlavně nevzhledné ale zadržují vláhu u rostlin a aby se brzy nenarušily a nerozpadly, tak se zasypávají drobnými kamínky nebo mulčovací kůrou.
Pozoruji, že máte pěkně rozjeté "období budování zahrady", tak ať se daří!
Návrat nahoru
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Typy zahrad a architektura  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group