další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Využíváte řetězec Mounfield k nákupům?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku 1, 2  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 14. 1. 2006, 13:24    Předmět: Využíváte řetězec Mounfield k nákupům? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Využíváte tento řetězec k nákupům ? Znáte jinou alternativu k Mounfieldu kde dobře nakoupit ?
Jakou jste si vytočili největší slevu na kole štěstí ? Very Happy

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu


Naposledy upravil germi123 dne ne 15. 1. 2006, 14:22, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 14. 1. 2006, 13:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já tam chodím, vždycky jednou za rok pro pár drobností (olej do sekačky atd.) a pokaždé vytočím jen tak 10-15% Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
TA
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 15. 1. 2006, 1:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
germi123 napsal:
Já tam chodím, vždycky jednou za rok pro pár drobností (olej do sekačky atd.) a pokaždé vytočím jen tak 10-15% Sad


čo ty vieš, ako je to zmanipulované Laughing

_________________
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy! - trolejbus.sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ Skype
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne 15. 1. 2006, 10:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
TA: Moc asi né. Protože předemnou si člověk vytočil asi 75% Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Malkovich
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 15. 1. 2006, 16:12    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Chodím tam tak dvakrát za rok.Moje největší sleva bylo asi 30% z 8000,-Kč.Matka si vytočila 100% na nástavec k nůžkám od Fiskarsu,ale viděl jsem jak si manik vytočil 100% na traktůrek za 56 000.-.Byl bsolutně v šoku.
_________________
AMD Athlon 64 3000+, Arctic Freezer 64Pro,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,GeForce 7600GT Silent Pipe II,Case Gigabyte AURORA, 2x512MB DDR400 ,HDDSeagate 80 +120GB ,LCD FSP19-2,,Logitech Z-2300, DVD±R LG ,zdroj Fortron 400W ,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pickuper
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 15. 1. 2006, 22:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já do Mountfieldu taky občas chodím. Respektive chodil jsem. Na kole štěstí jsem nidky nic nevytočil.Ale při poslední návštěvě jsem vytočil alespoń pana vedoucího. Chvíli na mě křičel a posléze přivolal motorizovanou hlídku Městské policie.A to vše jen proto, že mnou požadované rostliny Canabis Sativa (Konopí seté), nebyly momentálně k dispozici. Toto jednání mě pohoršilo natolik,že do výše zmiňované prodejny již nikdy nepůjdu nakupovat! Mad
_________________
...a Prorok Muhammad děl: "Dobrá, tato bitva je vyhraná. To však byl pouze malý džihád, nyní začíná velký džihád."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunečnice
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 15. 1. 2006, 22:51    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já tam chodím z jara nakupovat semena na zahrádku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TA
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 16. 1. 2006, 13:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
germi123 napsal:
TA: Moc asi né. Protože předemnou si člověk vytočil asi 75% Smile


možno to bol príbuzný riaditeľa predajne Mr. Green

_________________
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy! - trolejbus.sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ Skype
christian
Administrátor

PříspěvekZaslal: po 16. 1. 2006, 14:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jsme koupili benzinovou sekacku a bazen.. Takze uz jsme tam utratili hodne penez..
_________________
O víkendu spustíme SuperFórum!

Už je to tady..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milkos
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 14. 4. 2006, 15:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zasadne ne, zbozi predrazene.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 14. 4. 2006, 18:56    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Milkosi a kde tedy nakupujete ? Já co jsem koukal třeba do Baumaxu na sekačky, tak to byl děs. A tady mám pořád štěstí na nějakou tu slevičku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
pistaboxhodonin
Anonymní

PříspěvekZaslal: po 17. 4. 2006, 11:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
v mountfieldu mají supr akci na všechny kola jsou i GPS přístroje,nechci dělat reklamu ale tohle se jim povedlo,bezproblému koupil kolo,dostal krabici s GPS dokoupil slevněnou mapu(přibalen i datakabel),uchytku na kolo a spokojeně odjel....
to asi není odpověd k tématu Wink
Návrat nahoru
Grizzly
Anonymní

PříspěvekZaslal: st 19. 4. 2006, 11:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nekupuji, je mi protivná krákoravá mumie Bohdalová v jejich reklamách
Návrat nahoru
standys
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 8. 5. 2006, 22:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nekupuji tam. Zjistil jsem totiž, že jejich minimální sleva je 12% a tak se ceny po slevě shodují s těmi co mají jiní obchodníci které mám blíž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
ziege
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 11. 5. 2006, 12:07    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
za kolik tam maj to nejlevnější kolo.?
Návrat nahoru
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku 1, 2  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group