další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
zásilkový obchod Sieberz s.r.o. ?? Máte zkušenost?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 23:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak úprava fotky je mě taky cizí ,já to ani neumím. Jak to vyfotím tak to sem dávám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 23:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jde to upravovat dobře, stačí na to jednoduchý prográmek a trocha trpělivosti. Jak jinak by lákali zákazníky při těch cenách, než na takové neuvěřitelnosti Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 23:56    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ale pak to zklamání když to nevypadá jako na fotce. Počítač je pro mě jen prostředek jak se dostat na internet(a hlavně sem na toto forum) jinak ho na nic nepotřebuju. A když jsem mimo dům tak mám Nokii E90.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 21. 3. 2008, 16:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No na jednu stránu chápu, že to je nefer, jenže na druhou stranu, existence takovýhle katalogu přivede amatery jako jsem já k myšlence něco pěstovat.... Very Happy

Upřímně se přiznávam, kdybych na ně nenarazila tak zůstane na terase u umělého stromku a plastových kytek..Jsem díte z paneláku Smile, manžel taky a nikdy nam nic nevyrostlo...

Takový falešný katalog je přehlídka krásy, ktera nas zlákala...no nesmíme čekat výsledek jak na obrazku, ale hezký to snad bude i tak...

Musim ale říct, že to, co mi od nich zatim přišlo, byslo fakt kvalitní (růže např.)

No otevřela jsem si i jiné zásilkové obchody...tam byli nafocené pro mě divné malé nizké nevzhledné sazeničky čehosi, co nevím co je...to mě odradilo...
A proč nekupuju v kamenných zahradnictvích? No přece proto, že jako amater nepoznam co je co a stydím se zeptat Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 21. 3. 2008, 20:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
od nákupu a pěstování vás nikdo zrazovat nebude je dobře,že to chcete zkusit.Začátky jsou vždycky těžké,ale z odstupem času budete všechno vidět jinak,že třeba takové rostliny,které vidíte na obrázku nikdy nedocílíte.Pěstování se věnuji celý život a dokonce se tím i živím a dneska když se podívám zpět,tak si říkám ž,že je to až neskutečný co mě prošlo pod rukama těch chudinek rostlin,které zkončily na kompostě.A za to,že ledas co nevíte,se vůbec nemusíte stydět,vždyť učený z nebe nespadl.Specializované zahradnictví vám jenom doporučuji,určitě vám rádi poradí.Já chodím stále pro rady a jsem ráda když si něco kupuji a dostanu k tomu i instrukce o sázení a pěstování.Naposledy jsem si byla ve Šlapanicích kupovat chrysantemy a nebylo mě blbý vyžádat si návod na ochranu rostlin na papíře,protože než dojedu domu tak nevím nic.Ach ta skleroza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 21. 3. 2008, 20:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
K nám do zahradnictví se chodí lidé běžně ptát jak mají co pěstovat. Nejhorší je to s těma orchidejema. Jak zjistili že mě doma pěkně kvetou tak se ptá někdo každou chvíli. A taky když jsem měl v 90tých letech broskev obalenou každý rok tak mě prosili o radu a když to nepochopili tak po mě chtěli abych jim broskve stříkal a řezal. A to jsem si dal ještě doteď stříkám a řežu lidem 15 broskví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 21. 3. 2008, 22:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Very Happy Buďte rádí, že se věnujete kytičkam Smile je to aspoň příjemné téma, když už ty lidi "votravujou"...
Já jsem lékařka...a ať jsem kdekoli, začnou mi detailně líčit vše o svých hemeroidech, žlučnikových kamenech a plísní na nohou Wink

A to jsem anesteziolog,takže o těchto věcech vím pramálo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 21. 3. 2008, 22:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ale já jsem v podstatě rád ale když si většinou vyberou dobu kdy se mi to nejmíň hodí Confused . A když mám náladu se vytahovat svými vědomostmi tak nemá nikdo zájem. Ale jinak v pohodě. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 22:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak dnes mě přišla od nich mrazuvzdorná palma a moc krásná teda není. Za 780kč jsem čekal lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 23:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To jo,nechci vám to hanit,ale kdyby jste si koupil semena tak takhle velkou máte do podzimu taky.
Jo to jsou ty zásilkové obchody,kupujeme zajíce v pytli a nevěšte hlavu nejste sám já se někdy taky nechám zlákat. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 23:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já jsem se nechal zlákat poprvé a možná i naposled. Každopádně je to teď moje nejšerednější rostlina. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 0:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Musím se připojit a souhlasit, že za tak nekřesťanský peníz to není nic moc Rolling Eyes . Ale myslím, že jsme tímhle prošli všichni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 8:56    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ale budu bojovat a zkusím z ní vypěstovat pořádnou palmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 15:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dostala se do dobrých rukou, určitě bude pěkná Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 19:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To je ale optimismus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group