další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
zásilkový obchod Sieberz s.r.o. ?? Máte zkušenost?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 19:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
pro Daniele : byl už jste na těchto stránkách?Mají tam semena palem,zkuste se podívat.http://www.koexflor.cz/koexflor.php?sekce=katalog&podsekce=7
Já už jsem tam nakupovala a přišlo všechno v pořádku,palmy klíčily opravdu velice dobře.
ze semen mě tahle vyšla asi na 5,-kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 20:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To jsem to měl maličko dráž Mr. Green

Hned se tam jdu podívat. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 21:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Také jsem kupovala semena palem u p.Šenkeříka,ale ten má jenom pokojové a mnoho dalších semen.Jsem s ním taky spokojena protože on po mě nikdy nechtěl dobírku a věřil že mu zaplatám složenku až obdržím semena.Takže drahá dobírka odpadla.
www.senkerik.cz
Ale zakořeněné sazenice nic moc Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 21:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Koukal jsem na tom koexfloru.
Podařilo se mi mimo jiné zjistit že ta moje jedlá mučenka je opravdu Passiflora edulis.
Asi si tam něco vyberu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 21:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já jsem si v koexfloru koupila Jatrophu multifidia a moc pěkně roste.Je to sukulent.

Mučenek tam je taky pěknej výbjer,ale mám pocit že p.Fidychovi nevzešly ty červený někde,už jsme o tom diskutovaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 21:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mě tedy taky přišli ze zasilkových obchodu s prominutím "chcípaci " Smile

A málem jsem to obrečela, za ty peníze...

Ale musim říct, že se neuvěřitelně vzmohly a za 10 dní mi to všechno pučí a roste..Nádhera..Takovou rychlost jsem nečekala...
Nevím jak je to u palem..já si kupovala růže, jahody,borůvku,trvalky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 22:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mno zajímavá rostlina. Že bych taky zkusil?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 22:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To je dobře,že vám to jde ty vaše sazenice se zregenerují rychle,palma to je na delší etapu,ale Daniel si s tím poradí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 22:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No nevím všechno mě nejde tak dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 22:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Daniel Bozner napsal:
Mno zajímavá rostlina. Že bych taky zkusil?

každej si myslí že to mám Dizygotheku s tlustým stonkem Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 22:24    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ale kam to všechno narvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
binka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 12:24    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jatrophu z Koexfloru určitě zkuste, mám zrovna takovou. Roste parádně. Vůbec semínka od této firmy dobře klíčí - ať už jsou to plumérie, ibišky, mučenky ... asi se budu muset podívat, co mají nového Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 15:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ahoj všichni,

já se přiznám, že jsem si objednala jen jednou v životě růži z Jericha od Starkla a byla jsem dost zklamaná. Od té doby jednoznačně upřednostňuji nákup rostlin v obchodech. Pořádně je zkontroluji, protože se mi stalo, že jsem na nich našla škůdce - a když jsem to v dobré víře řekla prodavačce (bylo to přímo v zahradnictví), byla docela protivná.Sad
Ale v poslední době mě velmi zaujalo zahradnictví Krulichovi, hodlám si tam objednat nějaké bylinky. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 16:00    Předmět: Pro Medičku Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To je super, že Vás rostlinky chytly, je to prima relax a vůbec si život bez nich neumím představit. Wink
Co se Vašeho dotazu ohledně zásilkové služby týče, zdá se mi, že ceny jsou příliš nadsazené. Nebojte a vyrazte s manželem nebo sama (pokud nemá trpělivost Very Happy ) do obchodu a ptejte se - pokud by nechtěli odpovídat, není to dobré zahradnictví, takže běžte jinam.
Určitě postupně najdete oblíbená "místa" a ještě ušetříte. Počítejte totiž s tím, že občas i při nejlepší snaze (přesně jak píše Hanka) ledasco uhyne.
Hodně zdaru přeji! Mr. Green
Katka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 22:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro binku: Jak se vám povedlo vyklíčit mučenky? Mně z pěti semen červené mučenky nevzešla ani jediná Crying or Very sad
Byly taky z Koexfloru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group