další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
zásilkový obchod Sieberz s.r.o. ?? Máte zkušenost?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 12:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ja jsem nasela z koexfloru 5 semen mučenky a jedno vzešlo tak to můžu říkat ,že je to zázrak.
Zítra,až budu mít foťák tak ji jsem dám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 14:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Passiflora edulis nekupujte až zaplodí pošlu vám semena.
P. coerulea semena už mám. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 14:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak vám posílám ukázku toho semenáče mučenky.Ale je to bída když vylezla jen jedna. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 20:51    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To se musím pochlubit, jaký jsem umělec a hlavně "znalec" Embarassed : přesazuji mučenku a koukám, že tam něco roste - hladké celokrajné lístečky (bez brýlí vidím naštěstí aspoň ty listy) na dlouhém stonku,asi plevel, tak šup s tím pryč. Zůstal celý vršek a dlouhý urvaný kus kořínku... Brýle ukázaly, že je to semenáček mučenky, a protože je příroda mocná čarodějka, přežil nešetrné vyrvání Embarassed a roste!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 21:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já to mám obráceně. Když pleju na zahradě tak za mnou zůstávají semenáčky jabloní ,švestek, třešní,broskví našel jsem na zahrádce i semenáčky citrusů .kiwi a dokonce i fíku. Nechávám i kopr,cerel a kadeřavou petržel(tu jsem nechal i v orchideji). Takže když vypleju zahradu tak to vypadá jako nevypleté. Pak si na podzim lámu hlavu kam to všechno dám.

Naposledy upravil Daniel Bozner dne st 2. 4. 2008, 22:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 21:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To musela ta mučenka po takovém mordu mít opravdu pevný kořínek,a velikou chuť do života. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
binka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 14:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro Fidycha : nějak jsem pozdě zaregistrovala Váš dotaz. Tak tedy - nenechte se mýlit, kolego ! Vylezly tři růžové mučenky,červená z pěti zatím ani jedna. Vloni jsem vypěstovala pět těch klasických - P. caerulea. Před týdnem jsem je /ale nerada/ ostříhala, tak uvidíme, jestli letos pokvetou, na obale bylo psáno, že kvetou druhým rokem od výsevu.
Jinak výsevní misky jsem měla na krbové římse, takže měly holky pěkně teploučko odspodu, jak se začaly klubat ven - šup s nimi na okno na světlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 17:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Začátkem května vysázejte P. coerulea ven do volné půdy a uvidíte jak Vám pokvete mě vyrostli i 4 metry dlouhé výhony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 19:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak ta červená mučenka je nějaká zakletá Crying or Very sad Asi to bude chtít kopit hotovou rostlinu, ze semene se patrně nedočkáme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group