další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Červený brouček
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Choroby, plevele a škůdci  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
avoklibokavi
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 17. 3. 2008, 9:04    Předmět: Červený brouček Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Poraďte prosím, ve skleníku se mi objevil cihlově červený asi dva milimetry velký brouček. Evil or Very Mad Je jich tam několik, likvidují sazenice salátu. Co to může být Question ,a jak se ho zbavit Exclamation Dík Iva. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avoklibokavi
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 17. 3. 2008, 10:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Právě jsem na tomto fóru narazila na článek o sametce podzimní. No doufán, že to není to, co mám ve skleníku. Kdyby ano, jak se toho zbavit? Iva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 17. 3. 2008, 14:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ano sametka rudá by to mohla být,je to malinký pavouček asi 2 mm.
Náš skleník obývá taky,ale v malém množství takže jsem žádnou škodu nezaznamenala.Zkuste najít něco ve vyhledávači.
http://images.google.cz/images?hl=cs&q...&gbv=2
Pokud vám dělá škodu chtělo by to stříknout postřikem na škůdce .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avoklibokavi
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 17. 3. 2008, 15:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Děkuji za odpověď, podle odrázku to vypadá, že je to opravdu sametka rudá. Bála jsem se, že to bude sametka podzimní. Trochu jste mě uklidnila, že ji také máte ve skleníku. Mám tam spoustu i jiných pavouků, nevšímám si jich. Když se bude tato sametka rudá chovat slušně, tak ať tam je. Dík.Iva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Choroby, plevele a škůdci  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group