další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Trvalky na terase?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trvalky Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 20:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
no něco přečíst je potřeba,ale nejvíc vám dá až praxe.
Nejlepší bude do toho skočit rovnejma nohama nebát se,že něco pokazíte a brat to tak,že chybama se člověk učí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 20:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky jsem už do zahradničení vrazil nemalé peníze. Ale jsou to peníze vynaložené na dobrou věc a jistě toho nelitujeme že. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 20:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
to určitě ne,stálo to mnoho peněz a rostlin než jsem na všechno přišla a začalo se mně trochu dařit,chce to také pevnou vůli a po prvním nezdaru to nevzdávet Exclamation Rolling Eyes Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 20:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Po prvním nezdaru ne ale po třetím už ano. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 20:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Což já se navzdam...jen manžel mě asi brzy opustí... Smile

Každý víkend jezdíme po zahradnictvích, pořád sem tam tahá nějaké pytle se substrátem Very Happy , teď v ložnici máme truhliky s jahodníky a asi 4 květníky popínavých růži (protože se bojím že na terase zmrznou,ač jste mi tady radili že né ) Embarassed takže se ani nedostaneme do postele... A v obýváku netopím, ptotože mi pak opadáva citrus Smile
A teď zrovna, chudák manžel, jel po práci pro nový fíkus Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 21:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No u nás v zahradnictví jsem už zažil pár hádek kdy se manžel vzepřel a odmítal nákup květin a zeminy Confused . Jsou to většinou lidi co pijou pivo a kouří Evil or Very Mad Za to peníze nelitují vydat Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 21:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Very Happy Tak můj sice muž nekouři a pije asi jedno pivo za měsic.....přesto když se mě zepta v obchodě "vše za 39,-"
"A nestačila by nam tahle uměla kytka,místo toho co kupuješ v zahradnictví?" Tak bych vraždila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 21:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro Medicka.ol: máte moje sympatie - a myslím, že to manžel přežije bez úhony Wink Abyste pro příště ušetřila za knižní porady, kupte si nějakou literaturu od nakladatelství Grada (nedělám reklamu, jsou tam šikovné věcičky), lze i po internetu a málokterá knížka stojí víc jak 150,00 Kč.
Laughing Laughing Tak hodně zdaru a otužilého chotě pro studený odchov v obýváku Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 21:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ještě že nejsem normální chlap a mám rád květiny.
Taky nekouřím a pivo jsem měl naposled někdy v 90tých letech.
Umělou květinu do našeho domu jen přes mojí mrtvolu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 13:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tk hlásim, že se mi podařilo úspěšně zbavit poslední uměle květiny Smile

Všude je "zalesněno" v obývaku přibyl 170cm vysoký (a 150cm široký) fíkus benjamina Wink
Na terasu několik stálezelených keříku a fůůůra barvínku....

A i manžel uznal, že živý je živý...To je asi stejný rozdil jako pořidit si vycpanou kočku nebo živou...Máme živou...zaplaťpanbú Smile

Jenže mě teď potkal dalši zahradnický průšvih Sad Vysadila jsem si pár věci ze semínek...něco i vyrostlo, jenže jsem si to nepopsala, tak nevím co je co...
Myslite že byste to poznali ze sazeniček, kdybych sem hodila foto? Nebo se musi počkat až to vyroste?

Bude to taková křížovka Very Happy (musi tam být všelicha, chrysantema, paprika,koriandr, thymian...a pak už si ani nepamtuju co Smile ) to je směska...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 13:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to je dobře,že jste se těh HRUZ zbavila.Hned se vám lepší žije Question

Ten benjamín,to je už pěkný kousek a hlavně si dávejte u něj pozor na zálivku ať není přelíván,ono to platí skoro u všech rostlin. Rolling Eyes

Ty fotky sem dejte,ale musí mít aspoň 4 lístky,z dvou matečních by se nic nepoznalo.Zkusíme to rozeznat,když dáme všichni hlavy dohromady tak z toho třeba něco vyjde.
Mr. Green Embarassed Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 13:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Přesouvám pokračování na http://forum.abecedazahrady.cz/viewtopic.php?p=6288#6288

díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 21:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kdepak má Medicka ty sazenice?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 21:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky čekám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 22:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ona tu vždycky bývá ráno a tak jsem dneska stále sledovala,a čekala ,že se spolu sejdem a byly jsme tu jen my dva Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trvalky Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group