další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Strom do obýváku
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 20:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No Vladislavský sál to není Smile

Jé... to jste mě moc potěšila, že to poroste... Very Happy Bála jsem se totiž, jestli jsem přecejen neměla koupit ten větší za 1000kč...
Zrovna jsem manžela pro ten menší vyslala..Tak se na něj (na ten fíkus) moc těším... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 20:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ale pozor fikus benjamina potřebuje dostatek světla. 2 m od běžného okna už moc světla není.Chce to mít u okna květiny a na druhé straně nábytek a televizi. Dost lidí které znám mají televizi vraženou u okna a květiny mučí vzadu v místnosti a diví se že jim květiny nejdou. U nás maj květiny všechny okna pro sebe. A když někdo zvoní musím běžet ven páč žádné okno nejde otevřít bez sundávání květin z parapetu. Umělé květiny květiny vůbec nemáme (naštěstí)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 20:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
u okna ano,ale pozor na průvan jinak je bez listu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 20:56    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No já větrám v zimě přes koupelnu a půdu kde nejsou žádné květiny. V tomhle větru je vyvětráno za chvíli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 10:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro Medicku.ol.
Tak mě napadl ještě jeden návrh dejte si do obýváku banánovník ten roste rychle do obřích rozměrů,je nenáročný na péči,není jedovatý,je to bylina a co vám na to poví kocour toť otázka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 11:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A nebudete muset kupovat banány.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 13:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A jaké jsou nároky na světlo u normálního fíkusu? Toho velkolistého? Slyšela jsem že menší...Podařilo se mi totiž jeden sehnat za babku, tak bych ho chtěla do haly...

Naposledy upravil Medicka.ol dne st 26. 3. 2008, 13:34, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 13:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nemá moc velké nároky na světlo. Dál od okna se jen málo větví(spíše se vůbec nevětví)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 13:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pokud je to gumovník tak souhlasím s Danielem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group