další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Kolik máte celkem doma rostlin?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 13:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
jestli jste si ovšem nekoupil nějakou zakrslou formu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nás málem před pár lety vystěhovala šeflera, tak musela na radikální sestřih. Dceruška ( z řízků po ostříhání) je ve skleníku už do stropu, ale ta ostříháná se od té doby drží celkem při zemi. A teď to vypadá, že pokvete, má na třech výhonech takovéhle šišky:
[img][/img].
Bude z toho něco víc, nebo je to konečná podoba? Nikdy ještě nekvetla Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to je zajímavý úkaz,šefleru jsem ještě kvést neviděla,moc mě to zajímá jak se rozvine,nebo už je konečná?
Mám ji taky a je to moc vděčná rostlina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bude to ještě větší nedávno jsem to viděl na internetu. Taky ji mám a je už přes metr vysoká. Ale zatím mě to nevadí já mám rád velké pokojové rostliny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
binka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 8:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Je to vůbec možný ? Došla jsem k číslu 112. Asi to spočítám ještě jednou. Nezahrnovala jsem do toho rostliny na zimním bytě - oleandry, agapanthus, kladivník apod. a také nově vyseté letničky.
Co se týče kytek, jsem absolutní blázen a jsem ráda, že nás takto postižených je víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 10:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Sakra tak to abych začal nakupovat abych Vás dohnal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 10:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
vždyť jste minule křičel kam to všechno narvete Mr. Green Question Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
binka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 12:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ten kousek místa na nějakou pěknou kytku se vždycky najde, nemám pravdu ? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 19:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Lidičky,

jsem taky v šoku. Mám doma 101 květináčů s rostlinami, a to jsem spočítala jen pokojovky. Shocked Shocked Shocked Kde jsem to všecko nabrala? Mr. Green
Durmany, ibišky, pelargonie, fuchsie, růže, hortenzie a chryzantémy v nádobách, buganvileu a další, aktuálně ještě na zimním stanovišti, nepočítám!
To jsme tedy blázni, že? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Stavy jsou doplněny o namnožené cissusy (dalších 6 ks) a benjamínky (4 ks) Smile = tak jsem taky na 101 květináčích a nechce se mi to věřit. Budu muset něco rozdat, jinak to asi nepůjde.
Kdo to jen vymyslel, abychom dělali inventuru Rolling Eyes Exclamation A to se chystám příští týden do teplického zahradnictví, tam neodolám nikdy. Alespoň nějakou drobnost Shocked , co se po pár letech rozroste, že není kam dát!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro mě je vždycky nejhorší když nakoupím nějaká semena palem atd...a potom mám koflíčků mrak. Razz než je s radostí rozdám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nejhorší je, že není do nekonečna komu dávat svoje výpěstky. My tu na samotě máme jen dvoje sousedy, ti už mají kde co, i dva velké fikusy v obýváku (prostor a světlo mají a daří se jim parádně), kolegyně a kolegové v bývalé práci už taky odmítají, že nemají místo, rodina je zaplavena Rolling Eyes . Jedině švagrová mi dělá "radost", každou chvíli něco umorduje a potřebuje zaplnit mezery Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já jsem před lety dal pár pokojových rostlin dokonce městskému úřadu. Těď taky pár pokojovek rozdám. Takže jich nebudu mít ani 90 . Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 23:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ode mně si vzala jedna místní pidi firmička (čili pidi množství) a něco chci teď zkusit dát do ZOO (bylo to kdysi moje zahradnické pracoviště), tam se toho vejde Rolling Eyes habaděj!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 8:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ty brďo to by se mě líbylo pracovat jako zahradník v ZOO,mimo rostlin miluju také zvěř,za měsíc si dovezu Bernského salašnického psa tak doufám,že mě nezvoře zahradu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group