další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Kolik máte celkem doma rostlin?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 23. 3. 2008, 20:08    Předmět: Kolik máte celkem doma rostlin? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Myslím tím hlavně počet květináčů. Můžete napsat i počet druhů.

Já mám teď 93 květináčů. Míval jsem i přes 100 pak to pokleslo na 60 a teď to zase přibývá hlavně kvůli orchidejím. Spotřebuju na jednu zálivku tak 25 litrů vody.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 23. 3. 2008, 20:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak to byl dobrý nápad,když jsem četla ty počty,nevěřila jsem tomu,že by se to vešlo do baráku,neváhala jsem a šla počítat.
Došla jsem k neuvěřitelnému číslu 82 koflíku pokojovek.Muškáty,sazenice zelenin a různý letničky těch je 117 koflíčků.
Zdá se mě to neuvěřitelný ASI JSEM ŚÍLENEC. Mr. Green Shocked Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 23. 3. 2008, 20:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jo vono se to nezdá. Tohle mě napadlo když jsem dnes zaléval a běžel jsem si třikrát ven pro vodu. Zalévám dešťovou vodou a nosím si ji domů v konvi. Musel jsem vždy počkat až se ohřeje na radiátoru. V létě ty vody bude ještě víc. Také jsem při té příležitosti hnojil Wuxalem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 24. 3. 2008, 0:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky už jsem to párkrát počítala, jaký jsem blázen a momentálně mám po bytě roztroušeno 61 květináčů, kontejnerů apod. s 39 druhy, některé jsou v nádobách po více kusech a k tomu se tu schovává 6 venkovních zazimovaných kousků. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 24. 3. 2008, 19:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To se člověk podiví, když začně s inventurou: vyšlo mi 91 květináčů s rostlinami, které vypadají životaschopně - druhů je 32.
K tomu nepočítám 22 fuchsií, přes 30 pelargonií a 2 velké datury, agave a bouganvilei v tom taky nejsou - něco odpočívá a není přímo v bytě.
A všechno se, kupodivu, vejde Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 24. 3. 2008, 20:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
vy máte fuchsií,já jsem jich měla hodně,ale nervy to nevydržely,když byly neustále plné molic.Je zajímavé,že všechny byly tou pakáží obaleny a na jednu vůbec nešli.Ta jediná mě zůstala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 24. 3. 2008, 20:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mně zas letos z neznámých důvodů zašly čtyři "čistokrevné", přitom byly už pátým rokem a krásně se jim dařilo Idea . Po přenesení na světlo začaly rašit, najednou lístky přestaly růst, zaschly a celá rostlina se dala vytáhnout z květníku celkem bez námahy. Asi vyrašily z podstaty, protože i dřevo zaschlo nato šup a žádná naděje už není. Ještě že mám mláďátka z loňska a je čím nahradit Cool
[img]Odkaz: http://klasika.ukazto.com/?img=2481667,FuchsieMilenium.jpg
[/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 24. 3. 2008, 20:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ta je pěkná a jak má plnou sukýnku Very Happy mě takhle jednou odešel ibišek a taky neznám příčinu šlo to strašně rychlo nedalo se nic zachraňovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 24. 3. 2008, 20:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tohle byl taky fofr v jednom týdnu, nejvíc mě mrzí, že jedna byla pouze v jediném exempláři, z té se mi za celou dobu nepovedlo udělat další Crying or Very sad . Byla drobnokvětá, ale obsypaná jak ta vaše, plná lilo-růžová sukýnka a bělavá korunka. Škoda jí, asi objednám novou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 24. 3. 2008, 20:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Fuksie jsou krásné, ale taky jsem je přestal pěstovat kvůli molicím. A gerbery ty jich měli ještě víc.
Ale já nic nelámu přes koleno a když to nejde tak to poměrně brzy vzdám.A to mám plno postřiků a neváhám je použít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 24. 3. 2008, 20:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Přes léto se venku molice moc nedrží, asi je náš věčný vítr odvane. Ale už teď se snaží ve skleníku usadit, kde se dá. Je to věčný boj (potvory to jsou!!!)
[img][/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 24. 3. 2008, 21:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dobrý je s fuksií vyběhnout ven na mráz a pořadně s ní zaklepat a hned se vrátit domů. Než se molice proberou tak maj smůlu. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 0:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To praktikuju taky, je to asi nejúčinější, i když nějaká ta ospalkyně se vždycky probere zas až doma Mr. Green Ale je to pěkný pohled, jak se třepetají na čerstvém vzduchu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaromir.malich
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 9:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já mám zatím 28 květináčů, většina jsou dracenky.
_________________
Spolupracovník www.abecedazahrady.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 21:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ta to jsem rád že má někdo míň rostlin než já Mr. Green Když jsem toto téma zakládal myslel jsem si jakej jsem king Cool ale rychle jsem zjistil že jsem jen podprůměrný Neutral zahradníček.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 21:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Fidych napsal:
To praktikuju taky, je to asi nejúčinější, i když nějaká ta ospalkyně se vždycky probere zas až doma Mr. Green Ale je to pěkný pohled, jak se třepetají na čerstvém vzduchu!

Já jsem na molice zas vyzrala tak,že na podzim jsem z rostlin oškubala všechno listí nechala venku do druhého dne a potom uklidila domů,
Oni když nemají zeleň tak z kmenů ulítnou a na jaře až olistí jsou čisté.
Fuchsie to je trápení,u těh jsou přes léto zase,ty jsou jak mucholapky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 21:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Fuchsie strkám na zimu do sklepa bez listů, tam je to vpohodě Cool . Jen je ale přestěhuju ke vzkříšení do skleníku, za pár dní se molice motají kolem zeleně jak divý bizoni. Kde číhají, se mi nepovedlo zjistit, ale je to rok co rok stejná svízel Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 21:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Skuste postřik Mospilan+ Applaud to je přinejmenším trochu omezí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 21:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To ano, taky už rezignuji a cákám je chemií Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 22:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
U okrasných rostlin se nebojím použít chemii. U zeleniny a ovoce je to horší Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 22:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Odborník na fuchsie pan Pevný mi při odborných radách k článku "Desatero pro úspěšné pěstování fuchsií" radil také Mospilan, případně Talstar. Ale podle něj je to především o nesprávném umístění a vůbec podmínkách. Také, pokud jste si to už nečetli, radí před zimou sestřih rostlin, čímž se prostor pro škůdce minimalizuje.
To vše jsou rady člověka, který pěstuje 1200 kultivarů, což si skoro neumím představit, nikoliv moje, sama nemám s fuchsiemi žádné osobní praktické zkušenosti, protože bych pro ně neměla to správné umístění.

Já bych měla jen obecnou radu, že se na ně mohou přenést ze sousedních rostlin, což by odpovídalo tomu, že když je máte mimo skleník jsou čisté a jak je dáte dovnitř za chvíli se obalí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 22:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To kdybych měla 1200 fuchsií tak molice sežerou i mne.
Ale obdivuji lidi co dokáží mít takové množství rostlin.Já nezvládla uhlídat ani těch18 kusů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 22:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mně jenom fascinuje, jak je to odolný hmyz. Vždycky, když to vypadá, že vyhrávám (klid na pár dní) objeví se nové třepetalky a začínáme, kde jsme skončili. V zimě to jde, to není zas taková kalamita (ale štvou mně stejně), jednou se mi přemnožily v létě na okurce a pak letěla i s molicemi.
Když se předloni držely venku na rajčatech, tak už věřím tomu, že jsou na věčné časy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 22:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To je velmi odolný hmyz. Mšice a svilušky většinou porazím ale molici ne a né Evil or Very Mad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 22:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já zeleninu taky nestříkám to radši letí celá rostlina vždyť tý chemie do sebe dostaneme dost a ještě aby z vlastní zahrádky jsme se trávily. Exclamation Idea Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaromir.malich
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 8:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No ale rostliny u nás budou přibývat víc a víc. s nadcházející sezonou se taky pojede do zahradnictví v Kruhu, které mám z domova deset kilometrů. A už mám vybráno, co se bude stěhovat domů do bytu a na balkon.
_________________
Spolupracovník www.abecedazahrady.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 10:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ono taky záleží jak velké jsou ty pokojovky já mám v obý váku na koberci 4 a zabírají třetinu obýváku. Kdybych měl 28 takových pokojovek tak spíme v kůlně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 10:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mr. Green Laughing Mr. Green
to my měli v obyváku jen jeden květník a vedli jsme dilema kdo ustoupí.Moc se banánovníku nechtělo,ale musel stát na prostředku a rostahoval se z těma jeho listama po celém stropě a konce mu visely dolu ,že se pod ním nedalo ani projít,tak šel z domu.

A panu Jaromírovi přeji dobrý kup.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 11:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Banánovník jsem tam měl taky a taky musel ustoupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jaromir.malich
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 11:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Děkuju za přání. Mimochodem jsem zvědav, jak se bude banánovník roztahovat u nás v bytě. Máme ho taky, ale je vysoký jen půl metru, takže největší překvapení nás asi teprve čeká.
_________________
Spolupracovník www.abecedazahrady.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 13:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
jestli jste si ovšem nekoupil nějakou zakrslou formu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nás málem před pár lety vystěhovala šeflera, tak musela na radikální sestřih. Dceruška ( z řízků po ostříhání) je ve skleníku už do stropu, ale ta ostříháná se od té doby drží celkem při zemi. A teď to vypadá, že pokvete, má na třech výhonech takovéhle šišky:
[img][/img].
Bude z toho něco víc, nebo je to konečná podoba? Nikdy ještě nekvetla Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to je zajímavý úkaz,šefleru jsem ještě kvést neviděla,moc mě to zajímá jak se rozvine,nebo už je konečná?
Mám ji taky a je to moc vděčná rostlina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bude to ještě větší nedávno jsem to viděl na internetu. Taky ji mám a je už přes metr vysoká. Ale zatím mě to nevadí já mám rád velké pokojové rostliny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
binka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 8:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Je to vůbec možný ? Došla jsem k číslu 112. Asi to spočítám ještě jednou. Nezahrnovala jsem do toho rostliny na zimním bytě - oleandry, agapanthus, kladivník apod. a také nově vyseté letničky.
Co se týče kytek, jsem absolutní blázen a jsem ráda, že nás takto postižených je víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 10:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Sakra tak to abych začal nakupovat abych Vás dohnal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 10:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
vždyť jste minule křičel kam to všechno narvete Mr. Green Question Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
binka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 12:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ten kousek místa na nějakou pěknou kytku se vždycky najde, nemám pravdu ? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 19:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Lidičky,

jsem taky v šoku. Mám doma 101 květináčů s rostlinami, a to jsem spočítala jen pokojovky. Shocked Shocked Shocked Kde jsem to všecko nabrala? Mr. Green
Durmany, ibišky, pelargonie, fuchsie, růže, hortenzie a chryzantémy v nádobách, buganvileu a další, aktuálně ještě na zimním stanovišti, nepočítám!
To jsme tedy blázni, že? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Stavy jsou doplněny o namnožené cissusy (dalších 6 ks) a benjamínky (4 ks) Smile = tak jsem taky na 101 květináčích a nechce se mi to věřit. Budu muset něco rozdat, jinak to asi nepůjde.
Kdo to jen vymyslel, abychom dělali inventuru Rolling Eyes Exclamation A to se chystám příští týden do teplického zahradnictví, tam neodolám nikdy. Alespoň nějakou drobnost Shocked , co se po pár letech rozroste, že není kam dát!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro mě je vždycky nejhorší když nakoupím nějaká semena palem atd...a potom mám koflíčků mrak. Razz než je s radostí rozdám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nejhorší je, že není do nekonečna komu dávat svoje výpěstky. My tu na samotě máme jen dvoje sousedy, ti už mají kde co, i dva velké fikusy v obýváku (prostor a světlo mají a daří se jim parádně), kolegyně a kolegové v bývalé práci už taky odmítají, že nemají místo, rodina je zaplavena Rolling Eyes . Jedině švagrová mi dělá "radost", každou chvíli něco umorduje a potřebuje zaplnit mezery Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já jsem před lety dal pár pokojových rostlin dokonce městskému úřadu. Těď taky pár pokojovek rozdám. Takže jich nebudu mít ani 90 . Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 23:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ode mně si vzala jedna místní pidi firmička (čili pidi množství) a něco chci teď zkusit dát do ZOO (bylo to kdysi moje zahradnické pracoviště), tam se toho vejde Rolling Eyes habaděj!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 8:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ty brďo to by se mě líbylo pracovat jako zahradník v ZOO,mimo rostlin miluju také zvěř,za měsíc si dovezu Bernského salašnického psa tak doufám,že mě nezvoře zahradu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 10:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mě taky. Byla by to jistá práce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jaromir.malich
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 18:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já si koupil v hypernově krásnou Dracaenu deremensis ,,Song of Indica", v plusu jsme s ženou objevili pokojovky v akci a tak jsme přinesli ještě užovník a krásnou kvetoucí Kalu.Nádhera....
_________________
Spolupracovník www.abecedazahrady.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 18:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak se nám tady s tím pochlubte. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 19:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak šup sem s fotkama. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 20:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bylo to bezva, pěstovali jsme rebarboru pro medvědy, rostliny do terárií a hal v pavilonech, parkové úpravy nám taky patřily. Políčko jsme orali s pomocí koníka (pony) Dominika, který byl tvrdohlavý jak mezek - když se mu nechtělo, lehl do brázdy a stávkoval. Navíc utíkal a kradl návštěvníkům svačiny Mr. Green
Hrozně rychle utekla každý den pracovní doba - pořád bylo co dělat a na co koukat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 20:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jé to jste to měl krásné. Very Happy Takové zaměstnání mít to by mě ta minimální mzda nevadila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 21:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak to je úplná idilka. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 22:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A to tam tenkrát byl slušný nástupní plat - 1.260,00 Kč měsíčně! Jinak první nástupní plat po maturitě byl 780,00 Crying or Very sad
(Ono už to bylo v minulém století Rolling Eyes , nějak mi ten čas ulítl jak voda) Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 22:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to já nastupoval za víc. Můj první plat byl 1729,- čistýho. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 22:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To už jste si tehdy mohl kupovat orchideje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 23:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tenkrát jsem ani nevěděl že se dají koupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 23:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tenkrát je snad ani neprodávali - myslím, že byl v květinářství podiobný sortiment, jako všude jinde Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 0:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tenkrát jsme byli mladí. Jó to bylo v minulém tisíciletí. Ach jo. A důchod v nedohlednu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
binka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 8:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ale no tak, pánové, co ta nostalgie ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
binka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 8:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Věřím, že máte radost. Ač někdo květiny v hypermarketech zatracuje, občas se tam dají ulovit dobré kousky. Já tam vloni - v Hypernově - koupila nádherné Anthurium za 169,- Kč. Nedávno palmičku s názvem Massangeana za 69,- Kč, takže do košíku rovnou putovaly dvě, aby byla bohatší. Také jsem z ní nadšená! Z anthuria bohužel ne, nepřežila letošní zimu, Crying or Very sad ale až bude další, jdu do toho ! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irena Petris
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 9:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já koupila Anturii v Baumaxu někdy v září a kvete nepřetržitě, právě má 11 květů.Některé jsou zelené, takže nejsou tak nápadné jako ty červené, ale vypadá moc hezky a mám z ní radost Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 10:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
a kde je obrázek anthurky???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 10:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ireno, jak velkou, kolik stála?
Jak píše Hanka, šup s fotkou sem, taky jsem zvědavá Mr. Green
Kolem anturií v poslední době taky obšlapuju:)


Naposledy upravil Kateřina Hradová dne st 2. 4. 2008, 10:14, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 10:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já jsem anturii taky chtěl pěstovat ale našim se nelíbí tak mě ji neschválili.

Hoďte sem fotku ať ji vidíme jaká to je nádhera.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 13:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Chudinka byla ve výprodeji za 39,00 Kč - no nekupte to. Trochu radosti s novým přírůstkem - jen barva mohla být jiná, je dost podobná té, co mám Cool .
[img][/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 13:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jaká chudinka gloxinka vždyť je pěkná,a jestli pokvete celé léto tak nadělá radosti až,až... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 20:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Je rafinovaně nafocená Exclamation Patrně nějak odcházela, takže má jen pár listů a je vidět, že spousta jich je obraných. Poupat má zatím sedm, na tu bídu (byla suchá jak Sahara) je to úspěch Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 4. 2008, 20:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jo tak rafinovaně nafocená ala Starkl, Baker a další.
Zrovna jsem chtěl chválit jak je krásná a von to je jen trik.
Mr. Green
A těď vážně: Za 39,- je teda pěkná a když má ještě poupata tak je to v pohodě. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group