další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Zahradkář-pěstitel začátečník :)
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 10:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro Medičku: Ledacos se dá vybrat podle fotek, ale určitě bych Vám k tomu doporučila i návštěvu nějaké výstavy. Tam uvidíte přesně, jak rostlinky vypadají, jak jsou velké, a vyberete si mnohem lépe. I ceny tam bývají příznivější (napřed obejděte celý areál, protože ceny za stejný druh rostliny ve stejném vývojovém stádiu se mohou lišit i o pár desítek korun! Neutral ).
Ale nechte si na balkoně nějaké místo! Mr. Green
Jsem zvědavá na Vaši Coffeu arabicu, taky ji doma pěstuju, těším se, že by měla brzy zaplodit, když se jí bude chtít. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:11    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kateřino, na výstavu bych se koukla moc ráda! Musim jen zjistit kde a kdy se takové akce konají...

Myslím, že to musí být super...

Já se rostliny doteď vůbec nezajímala, prostě jsem je ignorovala...A teď se přistihnu, že koukám, co kde roste, koukam lidem na zahrady, když někam jedeme, koukam na popínavky v praze...Když vidim na kancelářských(nebo nemocničních) pokojovkach uschclé lístky, tak bych je šla oškubávat a už bych pátrala po příčině...Je to úžasný svět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jarní Zahrada Čech v Litoměřicích by Vás mohla inspirovat - určitě tam budou jak balkonovky, tak keříky, jehličinky, tvalky a semena všeho možného. Navíc u prodejců získáte informace, jak se o co starat - a když vyjde i počasí, je to výlet jak víno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
to já vás zase pozvu na jarní Floru Olomouc je tam na co koukat a ta obrovská tržnice s rostlinama,každý se předhání s prodejem a nakonec rostliny koupíte za pakatel. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
teď když na to koukám tak vás inspirujeme výstavou kterou máme nejblíže my,ale u vás v Praze určitě taky něco bude.
U nás v Brně je perfektní nakupování ve Čtyřlístku kde je i výstava rostlin v Praze neni toto centrum?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Do Litoměřic je to z Prahy po dálnici chvilka Laughing. Jarní Olomouc je taky zážitek - těch kvetoucích cibulovin Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jo Litomeřice jsou kousek...to si myslim, že by schválil i mažel Smile Olomouc už méně....

No jinak jsem zatim pořa velká fanynka nakupovaní přes net, a to právě proto, že tam mám tu rostlinu vyfocenou tak, jak bude vypadat až bude "hotová" .)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To bych tak jistě netvrdil. Počítačová úprava dělá divy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:01    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Smile no vždyť to říkam...jste zaujatý Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A ne a ne a ne Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Když vidíte, co kupujete, je to vždycky lepší, než čekat zázraky podle obrázků. Ještě to vyjde levněji a můžete si nakoupit víc kusů nebo druhů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
souhlasím s těma dvouma,věřte tomu mají pravdu. Exclamation Very Happy Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Děkujeme za podporu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 22:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já bych si nedovolila oponovat...Jen mě to "kochání se" vzrostlou rostlinou na fotkach vždy více podnítí k nákupu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 22:12    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Question Question Měla bych 2 dotazy...
Částečně jsem se už o tom bavili...ale stále ještě tápu....
dotaz č.1
Jak zalévat ty jahodníky? Mají mít půdu stále mokrou? Vlhkou? nechat vyschnout a pak zalít? Zdá se mi, že nějak výrazně zpomalili růst....

dotaz č.2
viděli jste(a identifikovali Cool ) na foto moje sazeničky papriky...zdá se mi, že nerostou...Co s nimi? dát je do většího květináčku? dát je ven? Jsou už nějak moc dlouho stejné..a něktére se mi nezdají vitální, jako dřív...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group