další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Zahradkář-pěstitel začátečník :)
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Teda vy máte ale elánu.jen jestli při tom natírání nepelichala štětka. Mr. Green Laughing Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ten břečťan je ale zajímavej,přísavník ten drží všude Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Na tý zdi byl také ve stejné výšce břečťan ale upadl. Zatímco z těch vrat nejde vůbec utrhnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak plechový vrata nevlastním Smile..ale zeď na terase je právě jak píše pan Fidych, okrasně nahozená, takové ty cancourka Smile Takže by se tam měl chytit sám?
No tak jsme ráda o problem míň!

A kkdyž už vás tady tak zneužívam.. Wink...to že mi žloutnou spodní lístky jahodníku (všech pěti), ale horní rostou nahoru je ok, nebo dělam něco špatně?


Naposledy upravil Medicka.ol dne čt 27. 3. 2008, 23:29, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jen jestli neprovrtává do vrat dírky aby se uchytil!!! Prostě - jiný kraj, jiný mrav Laughing Laughing Asi břečťanovi chutná nátěr na vratech...
Ale je to pěkný, že jste byl fotit ještě teď, díky Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jé to je super ty fotky! Těším se až mi můj přísavníček taky něco poroste.... Smile
To bude za chvíli celý Žižkov porostlý mým přísavníkem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Vyhlašte akci "Za zelený Žižkov" a budete mít náskok před ostatními Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
s přísavníkem budete mít porostlou zeď za chvíli,
A jahody mohou žloutnout od spod,žluté listy odstříhněte,
Jestli je máte v chladnu se zálivkou zatím opatrně.
Nemáte na žlutých listech tmavé skvrny? Aby to nebyla plíseň Botritida.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Plíseň? No nestrašte..už se utíkam podívat!!!
Jinak v návodu od zahradnictvi bylo, že mám jahody prvních 14 dní po zasazení zalevat denně..a že "až přelévat, dokut nezačnou bujně růst"

Poněkud přelitý asi jsou....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

tak tam skvrny jsou..Jako kdyby usýchaly lístky..
je to žlutý lístek a od kraje oschlý..
Sorry, nemůžu vyfotit, foťák nechál manžel v práci Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já bych ty jahody dal ven na světlo. Nejsou to pokojové rostliny. Tuším že trpí nedostatkem světla při vyšší teplotě. Ale aby v neděli ráno nezmrzly když už jsou rozmazlené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nojo zalívat ,já je mám ve skleníku a zatím si jich nevšímám,omezte zálivku a začněte více zalévat až je vyhodíte na balkon a bude se zvyšovat teplota.Však oni porostou. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Už ráno jsem je dala ven..Na terase mám v tuto chvíli 10stupňu(je zasklená)..Tak snad to přežijou...
Hlasí nějaké velké mrazy? Mám je zase uklidit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Daniel má pravdu ,na neděli už hlásí pěkně dejte je ven Exclamation
Já je mám ve skleníku i přes zimu a je tam teplota stejná jako venku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 23:52    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zálivka to je problém každý to chápe jinak. Lepší méně než více.Jen blatouchy to snesou Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group