další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Zahradkář-pěstitel začátečník :)
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 22:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Medicka.ol napsal:
Já bych si nedovolila oponovat...Jen mě to "kochání se" vzrostlou rostlinou na fotkach vždy více podnítí k nákupu Smile


Tak přesně to ty firmy chtějí. A ten u počítače si zaslouží dostat přidáno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 22:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Sad to jste mě nepotěšil...to jsem asi nalítla Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 22:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dejte je víc na světlo. Papriky ale ven nedávejte nesmí zmrznout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 22:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Medicka.ol napsal:
Sad to jste mě nepotěšil...to jsem asi nalítla Sad

Neberte to tak tragicky ono to poroste (snad Mr. Green )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 23:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
citace:
"Medicka.ol"Kateřino, na výstavu bych se koukla moc ráda! Musim jen zjistit kde a kdy se takové akce konají...
"


Teď někdy bude určitě i skalničkářská výstava v Praze na Karlově náměstí v zahradě Faustova domu, není moc velká, ale i tam je dost k vidění i koupi a nejsou to jen typické skalničky
nebo, jak jsem postřehla, psala jste o Praze, tak jestli jste skutečně odsud, můžete vyzkoušet i nějaké větší zahradnictví např. Martin Mládek (jen pro zajímavost bratr slavnějšího Ivana) v Krči má velkou zahradu s trvalou výstavou rostlin a samozřejmě u ní prodej. Taky Vám tam rovnou poradí, co s kterou rostlinkou dělat.[/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 7:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Paní Ottová, to je jako telepatie. Mr. Green Zrovna jsem chtěla Medičce napsat, že v Praze probíhá výstava skalniček zaměřená na cibuloviny a lomikameny. Very Happy
Medičko, to vytáhnete i manžela! Wink
Jinak: v Bleskovkách na AZ najdete téměř každý den pozvánky na nejrůznější výstavy v rámci ČR, takže si můžete vybrat - zrovna zítra tam budou podrobnější informace o té pražské výstavě.
A ostatní, kteří se těšíte na Floru Olomouc - právě jsme od nich získali lístky, o které se bude soutěžit, a je jich dost! Mr. Green
Na Floru se taky moc těším, bude to prima!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 7:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Medičce: s tou touhou opečovávat někomu někde rostliny, to znám. Mr. Green Ještě k tomu mám odmalička, vlastně co si vzpomínám, takovou úchylku - když někde uvidím nějakou hezkou rostlinu, tak hned nenápadně uštipuju odnože - někdy je to docela bláznivé a hlavně by z toho občas mohla být pořádná ostuda, že Embarassed , ale moje okolí si už zvyklo. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 7:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak mám zelenec z Kulturního domu, agáve a opuncii ze Španělska, několik rostlin ze svých studentských let, něco od doktorů z čekáren atd. atd. atd. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
binka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 8:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kateřino, Vy ani nevíte, jak jsem ráda, že to nedělám jen já ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 8:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zrovna jsem chtěl napsat tak to jsme dva ale my jsme tři. Taky mě to nedá. Včera jsem si přinesl řízky červeného a červeně panašovaného gumovníku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
binka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 12:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A odkudpak, smím-li se ptát ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 12:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Paní Dvořáková, tak jsem dnes narazila nejdřív na pozvánku na skalničkářskou výstavu a pak na Váš příspěvek v DF, takže asi jste mi kromě sluníčka poslala i tenhle telepatický vzkaz Laughing
Musím to honem napsat kamáradce, protože skoro pravidelně jednu z každoročních dvou faustovských výstav prošvihneme. Jen nevím, jestli to stihnu a taky za co se tam jít povyrazit Mad

Jinak se hlásím do klubu, nejvíc trpím, když vidím usychající kytičky na stojanech v supermarketech, naštěstí už je moc nemají, zřejmě se jim to nevyplatilo. Párkrát jsem si i nějakou poslední chudinku koupila, abych jí zachránila. Jinak taky otravuju všude, že by měli kytičku zalít, dát blíž k oknu apod.
A s uďoubáváním jsem naprostý nenechavec, nevydržela jsem to dokonce asi dvakrát i v hobbycentru, je to ostudné, ale přiznávám, že nějaká převiská kráska, co mě brnlka do hlavy neměla šanci a ještě jsem posbírala nějaký upadlý netřesk. Prostě mi to nedá Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 12:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
binka napsal:
A odkudpak, smím-li se ptát ?


Od jené paní u nás .původně si koupila červený ale jedna větev zmutovala a je panašovaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
binka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 13:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nebyla by fotka na ukázku ? To může vypadat pěkně ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 13:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
u nás prodávají panašované gumovníky v Bille.Zkuste tento supermarket navštívit ,tam ho určitě objevíte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group